Kayserispor
Giriş Tarihi : 04-12-2019 18:20   Güncelleme : 05-12-2019 13:30

Kayserispor'un kupa kadrosu

Kayserispor son dakika. Kayserispor maç kadrosu. Emre Demir oynayacak mı. İstikbal Mobilya Kayserispor'un Türkiye Kupası maçı kadrosu.

Kayserispor'un kupa kadrosu

Ziraat Türkiye Kupası 5.kademe ilk maçında sahasında Ege temsilcisi Manisa FK ile karşılaşacak olan İstikbal Mobilya Kayserispor'un maç kadrosu belli oldu. Teknik direktör Bülent Uygun, maç kadrosuna 19 futbolcu dahil etti.

Kimler yok
5 Aralık 2019 Perşembe (yarın) günü Kayseri Kadir Has Stadı'nda oynanacak müsabada yedek kadro ağırlıklı çıkacak olan Kayserispor'da bir çok as futbolcu tribünde oturacak. Teknik Direktör Bülent Uygun, yarınki müsabakada Alpay Çelebi (Sakat), Levent Gülen (Sakat), Adryan Tavares (Kadro dışı), Bilal Başacıkoğlu (Kadro dışı) Paul Georges Ntep (sözleşme fesh) Emmanuel Adebayor (sözleşme fesh) Hakan Arıkan, Umut Bulut, Ömer Uzun, Doğan Alemdar, Hasan Hüseyin Acar, Silviu Lung, Miguel Lopes, Benoit Poulain, Atila Turan, Şamil Çinaz, Dja Djedje, Pedro Henrique, Bernard Mensah, Anthony Uzodimma'ya görev vermeyecek.

İşte maç kadrosu
Teknik Direktör Bülent Uygun, Ziraat Türkiye Kupası 5.kademe ilk maç kadrosuna 19 futbolcu dahil etti. As kadrodan kaleci İsmail Çipe, Aymen Abdennour, Yasir Subaşı, Nurettin Korkmaz, Ben Rienstra ve Artem Kravets'i dahil etti. Sarı Kırmızılı takımın yarınki maçta kalede İsmail Çipe, geri dörtlüde Ramazan Civelek, Mert Kula, Ben Rienstra, Nurettin Korkmaz, orta alanda Aksel Aktaş, Ercan Çiftci, Furkan Polat, Ziya Alkurt, forvette Selahattin Seyhun ile Artem Kravets ile mücadeale etmesi bekleniyor.

Yedekler arasında ise Umut Eren Tunç, Aymen Abdennour, Ümran Zambak, Yasir Subaşı, Ahmet Zekeriya Kartal, Emre Demir ve Furkan Şahin yeralacak.