Kayserispor
Giriş Tarihi : 13-12-2019 18:55   Güncelleme : 14-12-2019 12:57

Kayserispor'un Gaziantep kadrosu

İstikbal Mobilya Kayserispor, Gaziantep'e gitti. Kadroda sürpriz isimler var. Teknik direktör Bülent Uygun kadroya kimleri aldı. Emre Demir ve Taner Gümüş oynayacak mı

Kayserispor'un Gaziantep kadrosu

Deplasmanda Gaziantep FK ile karşılaşacak İstikbal Mobilya Kayserispor, 21 kişilik futbolcu kadrosu ile Gaziantep'e gitti.

Başkan uğurladı
Süper Lig'in 15.haftasında deplasmanda Gaziantep FK ile karşılaşacak olan İstikbal Mobilya Kayserispor, hazırlıklarını tamamlayarak Gaziantep'e gitti. Son idman sonrasında karayolu ile Gaziantep'e hareket eden sarı kırmızılı takımı Başkan Berna Gözbaşı uğurladı. 

21 kişilik kafile
Teknik Direktör Bülent Uygun, Gaziantep kafilesine 21 futbolcu dahil etti. Sarı Kırmızılı kafilede Aksel Aktaş, Artem Kravets, Aymen Abdennour, Ben Rienstra, Benoit Poulain, Bernard Mensah, Dja Djedje, Emirhan Civelek, Emre Demir, Ercan Çiftci, Furkan Polat, Hakan Arıkan, Hasan Hüseyin Acar, İsmail Çipe, Mert Kula, Miguel Lopes, Selahattin Seyhun, Silviu Lung, Taner Gümüş, Yasir Subaşı ve Ziya Alkurt yeraldı.

Teknik Direktör Bülent Uygun'un Pazar günkü müsabakada Silviu Lung, Miguel Lopes, Yasir Subaşı, Benioit Poulain, Mert Kula, Hasan Hüseyin, Djedje, Bernard Mensah, Emre Demir, Ziya Alkurt ve Artem Kravets 11'i ile çıkması bekleniyor.

Kimler yok
Hafta içerisinde takımdan ayrılan Bilal Başacıkoğlu, bugün takım arkadaşları ile vedalaşan Umut Bulut ve Şamil Çinaz, sakatlıkları bulunan Levent Gülen, Nurettin Korkmaz, Pedro Hernique ve Alpay Çelebi kafileye dahil edilmedi.

Haber: Halil Köktaş