Kayserispor
Giriş Tarihi : 07-08-2019 22:00   Güncelleme : 07-08-2019 22:23

Kayserispor'un forveti kim olacak

İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir, sarı kırmızılı takıma gelecek ve giden oyuncular ile ilgili açıklama yaptı. Kayode ne zaman gelecek. Chery imza atacak mı

Kayserispor'un forveti kim olacak

Spor Toto Süper Lig 2019-2020 sezonu hazırlıklarını sürdüren İstikbal Mobilya Kayserispor'da transfer çalışmaları devam ediyor. Sarı Kırmızılılar, lig başlamadan önce kadroya bir forvet, bir orta saha ve bir kanat kanat oyuncusu transfer etmeyi planlıyor. 

Transfer müjdesi
İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir, görüştükleri oyuncular olduğunu ve bunlar ile 24 saat içerisinde sözleşme yapmak istediklerini söyledi. Kulüp tesislerinde bugün basın mensuplarına açıklama yapan Başkan Erol Bedir, "Sezon sonu itibariyle 12-13 oyuncu gitmişti. Bunların sayısal olarak doldurulması gerekiyordu. kampa 9-10 oyuncu yetiştirdik. Fakat 3-4 oyuncu daha özellikle kanat, orta saha ve santrafor mevkilerine takviye yapmamız gerekiyordu. Ben Rienstra ile anlaşmaya vardık. Kendisi sağlık kontrolünden geçti. Yarın da idmana çıkar. İkinci orta saha oyuncumuz ve diğer oyuncular konusunda da çok hızlı gelişmeler yaşıyoruz. Akşam saatlerinde veya yarın diğer oyuncularımızı açıklayabiliriz. Özetle, söylediğimiz 4 oyuncuyu 3-4 gün içerisinde takıma katacağız. Transfer noktasında hedefimize ulaştığımızı, ulaşmakta olduğumuzu söyleyebiliriz. Çektiğimiz sıkıntılar, bulunduğumuz durumu ve verdiğimiz mücadaleyi çok iyi biliyorsunuz. Bu mücadelenin sonunda bu noktada olmak hepimizi mutlu ediyor, etmeli" dedi.

Kayode ne oldu?
Forvet futbolcu Kayode ile ilgili bir sıkıntı olmadığını da söyleyen Başkan Bedir, "Kayode, santrafor adaylarından birisi. Arkadaşlar üzerinde çalışıyor. Yarın bu vakitlerde eğer almternatiflerin önüne geçerse Kayode'yi Kayseri'ye getiririz" ifadelerinde bulundu.

Chery gelecek mi?
Geçen sezon Kayserispor'da kiralık olarak forma giyen Hollandalı Chery ile ilgili gelişmelerden de bahseden Başkan Bedir, "Chery iyi bir oyuncu. Teklifler var. Ailevi nedenlerden ötürü, çocuklarının okulu nedeniyle karar vermekte biraz zorlanıyor. Chery duygusal bir çocuk. Önümüzdeki günler ne gösterir bilmiyorum ama Chery bizim için olmazsa olmaz değil. Olursa mutlu oluruz. Kendisi de gelmek istiyor. Parasal bir sıkıntı yok" açıklaması yaptı.