Kayserispor
Giriş Tarihi : 06-02-2021 16:06   Güncelleme : 06-02-2021 16:06

Kayserispor'un Erzurumspor maçı kadrosu

Kayserispor kadrosu, Kayserispor son dakika haberi, Kayserispor'un Erzurumspor maçı kadrosu.

Kayserispor'un Erzurumspor maçı kadrosu

Hes Kablo Kayserispor deplasmanda oynayacağı Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçının hazırlıklarını tamamladı. Kayserispor teknik direktörü Dan Petrescu maç kadrosunu belirledi.

Takım gitti
Hes Kablo Kayserispor, Süper Lig'in 24.haftasında deplasmanda oynayacağı Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı için saat 14.00’de Erzurum’a gitti. Yaklaşık 1,5 saat sürecek yolcuğunun ardından Erzurum’a ulaşacak olan Kayserispor, 21 futbolcu ile deplasmana gitti.
Teknik Direktör Dan Petrescu, Erzurumspor ile oynanacak maçın kafilesine Portekizli futbolcu Miguel Lopes'i de dahil etti. Sarı Kırmızılı takımın Erzurumspor maçı kadrosunda Doğan Alemdar, İsmail Çipe, Ramazan Civelek, Zoran Krvzic, Uğur Demirok, Miguel Lopes, Dimitrios Kolovetsios, Nehuen Mario Paz, Aziz Behich, Yasir Subaşı, Daniel Avramovski, Joseph Attamah, Gustavo Campanharo, Besard Sabovic, Karlo Muhar, Melih Okutan, Aaron Justin Lennon, İlhan Parlak, Kevin Luckassen, Emre Demir ve Nurettin Korkmaz yeraldı.

Kimler yok
Hes Kablo Kayserispor'da kırmızı kart cezalısı Cristian Sapunaru, sakatlığı bulunan Denis Alibec, Ömer Uzun, Silviu Lung, Pedro Henrique, Anton Maglica ligin ikinci yarısı için kadroda düşünülmeyen ve lisansları askıya alınan Harrison Manzala, Manuel Fernandes, Wilfried Kanga Erzurum kafilesine dahil edilmedi. Ayrıca Muğdat Çelik de Erzurum'a götürülmeyen isimler arasında.