Kayserispor
Giriş Tarihi : 01-12-2019 16:16

Kayserispor'un Beşiktaş maçı kadrosu

Kayserispor son dakika. İstikbal Mobilya Kayserispor hazırlıklarını tamamlayarak İstanbul'a gitti. Kayserispor kafilesinde 21 futbolcu var. Kayserispor'un Beşiktaş maçı kadrosu. Bülent Uygun kimleri oynatacak. Kayserispor kimler oynamıyor.

Kayserispor'un Beşiktaş maçı kadrosu

İstikbal Mobilya Kayserispor, Beşiktaş maçı için İstanbul'a gitti. Süper Lig'in 13.haftasında deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşacak olan İstikbal Mobilya Kayserispor, İstanbul'a hareket etti. Bugün Kadir Has Tesisleri'nde son çalışmasını gerçekleştiren sarı kırmızılı takım 21 kişilik futbolcu kadrosu ile deplasmana gitti.

BJK maçı kafilesi
İstikbal Mobilya Kayserispor kafilesinde Silviu Lung, İsmail Çipe, Miguel Lopes, Ramazan Emirhan Civelek, Benoit Poulain, Aymen Abdennour, Mert Kula, Atila Turan, Yasir Subaşı, Hasan Hüseyin Acar, Şamil Çinaz, Bernard Mensah, Dja Djedje, Emre Demir, Aksel Aktaş, Nurettin Korkmaz, Ben Rienstra, Ziya Alkurt, Umut Bulut, Artem Kravets ve Emmanuel Adebayor yeraldı.

Kimler yok
Kaleci Hakan Arıkan, Ömer Uzun, sakatlığı bulunan Alpay Çelebi, sarı kart cezalısı Pedro Henrique, kadro dışı bırakılan Bilal Başacıkoğlu, Adryan Tavares, Paul Georges Ntep, Beşiktaş maçı kafilesine dahil edilmedi.

Kimler 11'de
İstikbal mobilya Kayserispor'da tartışılır hale gelen teknik direktör Bülent Uygun'un Beşiktaş maçında sahaya süreceği kadro da belli oldu. Sarı Kırmızılı takım ile çıktığı 3 maçta sadece 1 kez galibiyet sevinci yaşayan Bülent Uygun, Beşiktaş maçında takımı 4-3-3 sistemi ile oynatmaya hazırlanıyor. Sarı Kırmızılı takımın kalesinde yine Silviu Lung oynayacak. Geri dörtlüde Miguel Lopes, Benoit Poulain, Aymen Abdennour ve Yasir Subaşı oynayacak. Orta alanda Dja Djedje, Hasan Hüseyin Acar, Şamil Çinaz görev alacak. İleri bölümde ise Emre Demir, Bernard Mensah ve Emmanuel Adebayor oynayacak.