Kayserispor
Giriş Tarihi : 27-10-2020 07:46   Güncelleme : 29-10-2020 20:53

Kayserispor’un basın sözcüsü belli oldu

Hes Kablo Kayserispor başkanı Berna Gözbaşı, kulüp basın sözcüsünü belirledi. İsa Gün, Ali Kaynar, Mustafa Tokgöz mü derken son noktayı Başkan Berna Gözbaşı koydu.

Kayserispor’un basın sözcüsü belli oldu

Süper Lig’de ilk 6 haftayı 6 puanla geride bırakan Hes Kablo Kayserispor’da kurumsallık çalışmaları devam ediyor. Kulüp başkanı Berna Gözbaşı, yönetim kurulu dışından birisini Basın Sözcüsü olarak belirledi.

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, kulübe basın sözcüsü atadı. Haftalardır basın sözcüsü görevini yerine getirecek ismi bulamayan, yönetim kurulu içerisindeki arayışları olumsuzluk ile noktalanan Başkan Gözbaşı, çareyi buldu.

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, eski yönetici Mustafa Tokgöz’ü kulüp basın sözcüsü ve Başkan danışmanı olarak atadı.

Mustafa Tokgöz, 2019 Aralık ayında gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul toplantısında yönetim kuruluna girmiş, Asbaşkan ve basın sözcüsü olarak görev yapmıştı. Mustafa Tokgöz 11 Ağustos 2020 tarihinde kulüpteki görevlerinden istifa ettiğini açıklamıştı. Mustafa Tokgöz 77 gün sonra Kayserispor’da yeniden görev almış oldu.