DOLAR 8,1158-0.44%
EURO 9,7130-0.13%
ALTIN 454,950,21%
BITCOIN 5128394,75%
Kayseri
13°

PARÇALI BULUTLU

04:28

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kayserispor’un 5 Haftalık Maç Programı belli oldu

Kayserispor’un 5 Haftalık Maç Programı belli oldu

ABONE OL
2 Mart 2021 16:49
Kayserispor’un 5 Haftalık Maç Programı belli oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig’in tam 5 haftalık maç programını açıkladı. 30, 31, 32, 33 ve 34. Haftalarında oynanacak karşılaşmaların programı ve maç saatleri belli oldu.

Süper Lig’de şampiyonluk yarışı kadar, ligden düşmeme konusunda da yoğun çaba sarfeden takımların oynayacakları 5 haftalık maç programı belli oldu.TFF’den yapılan açıklamada 30. haftadan itibaren 34. hafta dahil 5 haftalık program belirlendi. Süper Lig’de kalma mücadelesi veren Hes Kablo Kayserispor’un da böylelikle oynayacağı 5 maçlık program belirlenirken, Galataray ile 30. haftada oynayacağı mücadele 13 Mart Cumartesi günü saat 19:00 olarak belirlendi. 31. Haftada Karagümrük deplasmanına gidecek olan Hes Kablo Kayserispor bu karşılmayı ise haftanın ilk açılış maçı olarak oynayacak. 32. Haftada Göztepe ile Cumartesi 13:30’da kendi sahasında mücadele verecek olan Sarı-kırmızılılar, 33. haftada Trabzonspor ile deplasmanda hafta içi karşılaşacak olan Kayserispor, 34. haftada ise Antalyaspor ile Pazar günü karşı karşıya gelecek.Süper Lig’de 5 haftalık maçların programı şöyle:30. hafta
12 Mart Cuma:
19.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş 
13 Mart Cumartesi:
13.30 Demir Grup Sivasspor-Fatih Karagümrük 
16.00 Çaykur Rizespor-Atakaş Hatayspor 
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Fraport TAV Antalyaspor 
19.00 Hes Kablo Kayserispor-Galatasaray
14 Mart Pazar:
13.30 MKE Ankaragücü-Göztepe 
16.00 Gaziantep-Yukatel Denizlispor 
16.00 BB Erzurumspor-Trabzonspor 
19.00 Fenerbahçe-Gençlerbirliği
15 Mart Pazartesi:
19.00 Kasımpaşa-İttifak Holding Konyaspor 

31. hafta
19 Mart Cuma:

16.00 Fatih Karagümrük-Hes Kablo Kayserispor 
19.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor 
20 Mart Cumartesi:
13.30 Gençlerbirliği-Kasımpaşa 
16.00 Yeni Malatyaspor-Gaziantep 
16.00 Göztepe-Demir Grup Sivasspor 
19.00 Trabzonspor-MKE Ankaragücü 
21 Mart Pazar:
13.30 İttifak Holding Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor 
13.30 Fraport TAV Antalyaspor-BB Erzurumspor 
16.00 Yukatel Denizlispor-Medipol Başakşehir 
19.00 Beşiktaş-Fenerbahçe 32. hafta
3 Nisan Cumartesi:
13.30 Hes Kablo Kayserispor-Göztepe 
16.00 Çaykur Rizespor-Fatih Karagümrük
16.00 Demir Grup Sivasspor-Trabzonspor
19.00 Atakaş Hatayspor-Galatasaray 
4 Nisan Pazar:
13.30 BB Erzurumspor-İttifak Holding Konyaspor 
16.00 MKE Ankaragücü-Fraport TAV Antalyaspor 
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Gençlerbirliği 
19.00 Kasımpaşa-Beşiktaş 
5 Nisan Pazartesi:
16.00 Medipol Başakşehir-Yeni Malatyaspor 
19.00 Fenerbahçe-Yukatel Denizlispor 

33. hafta
6 Nisan Salı:
16.00 Göztepe-Çaykur Rizespor 
16.00 Fatih Karagümrük-Atakaş Hatayspor 
19.00 Trabzonspor-Hes Kablo Kayserispor 
7 Nisan Çarşamba:
16.00 Gençlerbirliği-BB Erzurumspor 
16.00 İttifak Holding Konyaspor-MKE Ankaragücü 
19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Demir Grup Sivasspor
19.00 Beşiktaş-Aytemiz Alanyaspor 
8 Nisan Perşembe:
16.00 Yukatel Denizlispor-Kasımpaşa 
16.00 Gaziantep-Medipol Başakşehir 
19.00 Yeni Malatyaspor-Fenerbahçe 

34. hafta
10 Nisan Cumartesi:
13.30 Atakaş Hatayspor-Göztepe 
16.00 Çaykur Rizespor-Trabzonspor 
19.00 Galatasaray-Fatih Karagümrük 
11 Nisan Pazar:
13.30 Demir Grup Sivasspor-İttifak Holding Konyaspor 
16.00 MKE Ankaragücü-Gençlerbirliği 
16.00 Hes Kablo Kayserispor-Fraport TAV Antalyaspor 
19.00 BB Erzurumspor-Beşiktaş 
12 Nisan Pazartesi:
16.00 Kasımpaşa-Yeni Malatyaspor 
19.00 Aytemiz Alanyaspor-Yukatel Denizlispor 
19.00 Fenerbahçe-Gaziantep 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.