Kayserispor
Giriş Tarihi : 21-10-2019 13:45   Güncelleme : 21-10-2019 13:48

Kayserispor'u bekleyen büyük tehlike

Kayserispor için büyük tehlike. Kayserispor ekonomik krizi aşamaz ise transfer yasağı alacak.

Kayserispor'u bekleyen büyük tehlike

Spor Toto Süper Lig temsilcimiz İstikbal Mobilya Kayserispor'da büyük bir tehlike kapıya dayanmak üzere. Ligin ilk 8 haftasında sadece 4 beraberlik alarak küme düşme hattında bulunan sarı kırmızılı takıma transfer yasağı gelmesi büyük olasılık.

Geçmişten gelen Douglas Ferreira ve Asamoah Gyan, bu sezon Umut Bulut, Bernard Mensah, Emmanuel Adebayor gibi isimler tarafından TFF ve UEFA nezrinde sıkıntıya girmesi an meselesi olan sarı kırmızılı takımın ödeme yapmaması halinde ara transfer döneminde transfer yasağı alacağı konuşuluyor.

Ekonomik krizi aşmak için sponsor arayışı içerisinde olduklarını söyleyen İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Hamdi Elcüman, Kayseri içi ve dışında görüşmeler yaptıklarını ifade etti.Hamdi Elcuman, "Gece, gündüz takıma nasıl kaynak sağlarız onun derdindeyiz. Geçmiş yıllardan devam eden davalar var. Futbolcu alacakları ile ilgili davalar geliyor. O davanın sonucu aleyhimize gelebilir gibi gözüküyor. Ama bu ay mı gelir, 3-4 ay sonra mı gelir. Transfer yasağı parayı ödemezsek var" dedi.