Kayserispor
Giriş Tarihi : 22-11-2018 14:14   Güncelleme : 22-11-2018 14:16

Kayserispor'dan Kana Biyik açıklaması

Kayserispor Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, Kana Biyik ile ilgili açıklama yaptı

Kayserispor'dan Kana Biyik açıklaması

Kayserispor Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, Kana Biyik’in Alanyaspor maçı öncesinde affedilmediğini söyledi. Disiplinsiz tavırlarından ötürü kadro dışı bırakılan Jean Armel Kana Biyik’in affedildiği yönündeki haberlerin doğru olmadığı açıklandı. Kayserispor Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, Ankaragücü maçı sonrasında kadro dışı bırakılan ve 40 bin Avro para cezası verilen Jean Armel kana Biyik’in affedilmediğini, milli takım kampında bulunan siyahi futbolcunun henüz Kayseri’ye dahi gelmediğini söyledi.

Özür bekleniyor
Orhan Taşçı, "Kana Biyik’i affetmedik. Kendisi ile görüşmedik bile. Ama Kana’nın gerek yönetimden, gerek teknik heyet ve takım arkadaşlarından ve hepsinden önemlisi taraftardan özür dilemesi gerekir. Kana Biyik’in bugün Kayseri’de olması ve alt yapı antrenörü eşliğinde idmana çıkması gerekiyor" dedi.

Jean Armel Kana Biyik, Ankara’da oynanan Ankaragücü maçında kırmızı kart görmüş ve Galatasaray maçı öncesi idmanı yarıda bırakarak çıkmıştı. Bunun üzerine teknik heyetin raporu ile süresiz kadro dışı bırakılmış ve 40 Bin Avro para cezası almıştı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA