Gündem
Giriş Tarihi : 25-12-2020 11:09   Güncelleme : 25-12-2020 11:09

Kayserispor'da üzücü haber

Kayserispor Kulübü Başkanı Berna Gözbaşı'nın sahip olduğu BRN Yatak Fabrikası'nda sabah saatlerinde yangın çıktı

Kayserispor'da üzücü haber

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'nın, başını talihsizlikler bir türlü bırakmıyor. Konyaspor yenilgisiyle adeta şok yaşayan Gözbaşı'nın sahip olduğu BRN Yatak'ta da faciadan kıl payı dönüldü.

Süper Lig'de yaşadığı zor süreçlere rağmen takımı ayakta tutmak için var gücüyle çabalayan Türkiye'nin ilk kadın başkanı Berna Gözbaşı'nın peşini talihsizlikler bırakmıyor. Şehrin takımına başkanlık yapan Gözbaşı, ligde bir türlü yakalayamadığı başarıyı, son olarak iş yerinde yaşadı. Kendisine ait olan BRN Yatak fabrikasında 25 Aralık Cuma günü sabah saatlerinde yaşanılan bir yangı adeta faciaya davetiye çıkarttı.

Fabrikanın bir bölümünde başlayan yangın nedeniyle oluşan panik itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü. Yapılan müdahaleyle yangının büyümesi engellenirken faciadan da kıl payı dönülmüş olundu. İtfaiye ekiplerinin incelemesi sonrasında yangının soyunma odasında bulunan elektrik kontağından çıktığı saptanırken olayın büyümeden önüne geçilmiş olmasıysa sevindirici taraf oldu.

Kayserispor'un her zaman her şekide yanında olduğunu bildiğimiz Berna Gözbaşı'nın yaşadığı elim olaydan ötürü Tempo Medya Ailesi olarak kendisine geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.