Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 21-09-2019 13:45   Güncelleme : 21-09-2019 13:50

Kayserispor'da Mehmet Aşık dönemi

İstikbal Mobilya Kayserispor, Antrenör Mehmet Aşık ile anlaştı.

Kayserispor'da Mehmet Aşık dönemi

İstikbal Mobilya Kayserispor kulübünde Alt Yapı Sorumlu Antrenörü değişti. İstikbal Mobilya Kayserispor, Alt Yapı Sorumlu Antrenörü olarak Mehmet Aşık ile anlaştı.

Aşık başladı
Kayserispor kulübü, Alt Yapı Sorumlu Antrenörü olarak Mehmet Aşık ile anlaştı. Kayserispor alt yapısında yaş kategorilerinde antrenörlük yapan tecrübeli çalıştırıcı, artık Alt Yapı Sorumlu Antrenörü olarak da hizmet verecek. Sarı Kırmızılı kulüpte U19 takımı sorumlu antrenörü ise Mustafa Esmeray oldu. Yıllarca profesyonel olarak futbol oynayan ve sonrasında antrenörlük yapan Mehmet Aşık, kendisine verilen görevi layıkıyla yerine getireceğini ifade etti. Mehmet Aşık, "Bizim hangi görevde olduğumuzdan ziyade Kayseri'ye ve Kayserispor'a hizmet ediyor olmamız gurur verici" dedi.

Ceza gelecek
Galatasaray U19 takımı ile sahasında oynadığı müsabakada statüye aykırı hareket ettiği gerekçesi ile ceza kuruluna sevkedilen Kayserispor'da Alt Yapı Sorumlu Antrenörü Alper Kelkitli ve U19 takımı antrenörü Ferhat Kurnaz ile yollar ayrılmıştı. Amatör Futbol Disiplin Kurulu'nun 2-0 kazanan Kayserispor'u 3-0 hükmen mağlup sayacağı belirtiliyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA