Kayserispor
Giriş Tarihi : 08-06-2020 18:22   Güncelleme : 08-06-2020 18:22

Kayserispor'da Lopes gelişmesi

Hes Kablo Kayserispor, takım kaptanı Miguel Lopes ile ilgili kararını verdi. Kayserispor yöneticisi İsa Gün, Lopes ile ilgili girişim yaptıklarını söyledi.

Kayserispor'da Lopes gelişmesi

22 puanla Süper Lig'in son sırasında bulunan Hes Kablo Kayserispor kulübü, takım kaptanı Miguel Lopes'in Kayseri'ye gelmesi için girişimlere başladı.

Nasıl gelecek?
Hes Kablo Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi İsa Gün, Miguel Lopes'in Kayseri'ye gelmesi için girişimlere başladıklarını söyledi. İsa Gün, "Bugün de bir görüşme yapıldı. Büyük ihtimal Lizbon’dan Amsterdam'a geçecek, oradan da Kayseri’ye. Bunun için uçak planı yapıldı. Ama tabi geldiğinde karantina süreci var. Test yapılsa bile belli bir karantina sürecinde olacak. Takımda birlikte çalışması ve takımdaki yerini alması biraz zaman alacak" dedi.

Karantina..
34 yaşındaki Portekizli futbolcu, Konyaspor ile Kayseri'de oynanan maçta sakatlanmış, sonrasında tedavi amaçlı ülkesi Portekiz'e gitmişti. Koronavirüs salgınından ötürü de tekrar Türkiye'ye dönemeyen Miguel Lopes'in bu hafta Kayseri'de olması bekleniyor. Lopes, Kayseri'ye geldikten sonra covid-19 testinden geçecek ve sonrasında karantina süreci yaşanacak. Portekizli futbolcunun ligin son haftalarında forma giyecek düzeye gelebilecek.