Kayserispor
Giriş Tarihi : 18-10-2019 12:04   Güncelleme : 18-10-2019 17:42

Kayserispor'da köklü değişiklik

Kayserispor Yönetim kurulu içerisinde görev değişikliği yapıldı. Başkan Yardımcıları değişti. Basın sözcüsü değişti. Kayserispor Başkan Vekili kim oldu. Kayserispor basın sözcüsü kim oldu. Kimler tasfiye edildi. İşte ayrıntılar

Kayserispor'da köklü değişiklik

Spor Toto Süper Lig temsilcimiz İstikbal Mobilya Kayserispor'da Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı. Dün akşam gerçekleştirilen toplantı neticesinde görev değişiklikleri yaşandı.

2 isim tasfiye
Erol Bedir'in istifası sonrasında Yönetim Kurulu kararı ile başkanlığa getirilen Hamdi Elcuman, Genel Kurul tarihine kadar çalışacağı isimleri belirledi. Kadir Has Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantıda Başkan Vekili olarak Serdar Maraşlı'nın devam etmesine karar verilirken Başkan yardımcılarında değişiklik oldu. Erol Bedir döneminde Başkan Yardımcısı olarak görev yapan (MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'a yakınlığı ile bilinen) Türker Horoz ile (Eski Başkan Erol Bedir'e en yakın isimlerden birisi olan) Mehmet Çakmak Uyar, adeta tasfiye edilerek bu görevden alınırken Mustafa Bakır'ın başkan yardımcısı olarak görevine devam etmesi kararı alındı.

Kime ne görev verildi
Hamdi Elcuman: Başkan
Serdar Maraşlı: Başkan Vekili
Mustafa Bakır: Başkan Yardımcısı
Mustafa Tokgöz: Basın Sözcüsü
Mevlüt İlbağı: Stat ve Sportif Tesisler
Furkan Ergüneş: Stat ve Sportif Tesisler
Bekir Benk: Altyapı
Süleyman Akın: Sportif Sosyal Sorumluluk
Bülent Bölükbaşı: Sportif Direktör
Berna Gözbaşı: Başkan Danışmanı
Mustafa Gülsoy: Başkan Danışmanı
M.Çakmak Uyar: Başkan Danışmanı
İsmail Çöl: Genel Sekreter
Fatih Çağlar Öcal: Mali İşler
Orhan Taşçı: Hukuk İşleri
İsa Gün: Halkla İlişkiler
Gökhan Çetinsaya: İstanbul Temsilcisi
Türker Horoz: ArGe Reklam
Ali Kaynar: Yurtdışı Temsilcisi

Yeni Basın Sözcüsü
Kayserispor için en kritik noktalardan birisi olan Basın Sözcülüğü görevinde de değişiklik oldu. 2 yıldır Kayserispor Basın Sözcüsü olarak görev yapan Av.Orhan Taşçı, işlerinin yoğunluğundan ötürü bu görevden affını istedi. Yeni süreçte Kayserispor Basın Sözcüsü olarak Mustafa Tokgöz görev yapacak. Kulüp Hukuk İşleri Sorumlusu da olan Orhan Taşçı, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından bir açıklama yaparak, "Yaklaşık 2 yıldır yürütmekte olduğum Kayserispor Basın Sözcülüğü görevini arkadaşım, kardeşim Mustafa Tokgöz’e devretmiş bulunmaktayım. Kendisine başarılar dilerim" cümleleri kurdu.
Kayserispor'un yeni Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz de, "Bana verilen bu görevi layıkıyla yerine getirip şehrimizin gözbebeği takımımıza en iyi hizmeti vermek için çabalayacağım. Bu süreçte basın mensubu tüm arkadaşlarım ile iyi ilişkiler içerisinde kulübümüze hizmet edeceğimizi düşünüyorum" dedi.