Kayserispor
Giriş Tarihi : 26-10-2019 13:12   Güncelleme : 26-10-2019 13:16

Kayserispor'da Halef Selef açıklama yaptı

Kayserispor eski Basın sözcüsü Orhan Taşçı ile yeni Basın sözcüsü Mustafa Tokgöz birlikte basın açıklaması yaptı. Orhan Taşçı ve Mustafa Tokgöz Kayserispor'un başarıya ulaşacağına inandıklarını söyledi.

Kayserispor'da Halef Selef açıklama yaptı

İstikbal Mobilya Kayserispor'da birlik rüzgarları esiyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi çalışanı Hamdi Elcuman'ın kulüp başkanlığı görevi üstlenmesinden sonra kulüp basın sözcülüğü görevini üstlenen Mustafa Tokgöz, eski basın sözcüsü Orhan Taşçı ile birlikte basın açıklaması yaptı.

"Önemli olan.."
Basın mensuplarına ev sahipliği yapan Mustafa Tokgöz, eski basın sözcüsü Orhan Taşçı ile birlikte gerçekleştirdiği basın açıklamasında takım olgusunun geliştiğini ve sarı kırmızılı takımın başarıya ulaşacağına inandıklarını söyledi. Mustafa Tokgöz, "Şu anda Kayserispor, Erol Bedir başkanımızın istifa etmesiyle birlikte Hamdi başkanımızın yönetiminde ilerliyor. Samet Aybaba hocamız takıma ciddi bir hava kattı. Ben takım içerisindeki dostluğun kurulduğuna inanıyorum. Samet hoca size Dja Djedje ile açıklama yapmadan önce 2 gün Djedje’yi kazanmak için uğraştı ama kendi problemleriyle ilgili bir türlü kazanamadık. Kadro dışı bırakıldı. Ben daha olgun davranmasını beklerdim. Bizim için önemli olan takımın birliğidir. Bizim için her oyuncu çok değerlidir. Takım bütünlüğüne, takımın getireceği başarıya inanan tüm oyuncu ve ekip hep birlikte yola devam ediyoruz" dedi.

Hedef: 3 puan
Yeni Malatyaspor karşısında alacakları galibiyet ile takımının kazanma alışkanlığı kazanabileceğini vurgulayan Tokgöz, "Malatya deplasmanımız yarın. Zor bir deplasman. Takımımız dün hareket etti. Ben mental olarak hazırlandıklarına, kondisyon olarak da hazır olduklarına inanıyorum. Takımda güzel bir hava var. Bülent Bölükbaşı’nın kattığı değeri hiçbir zaman pas geçemeyiz. Çünkü ciddi anlamda takıma bir ağabey geldi. Futbolcularla konuşan, görüşen, kulüple iletişimini sağlayan o köprüyü Bülent Bölükbaşı ile ciddi anlamda sağladık. Erdem de bunu yapıyordu ama Bülent ağabeyle ciddi bir yol aldığımızı düşünüyorum. Yarın Malatya deplasmanından inşallah 3 puanla çıkarsak güneşli günler gelecek" açıklamasında bulundu.Taşçı umutlu
Kayserispor Yönetim Kurulu üyesi ve eski basın sözcüsü Orhan Taşçı da, sarı kırmızılı takımın birlik içerisinde başarıya ulaşacağını ifade ederek, "Basın mensupları da bu takımın bir parçası. Elbirliği ile Kayserispor'umuzu hakettiği yere getireceğiz" ifadelerinde bulundu.

Haber: Yavuz Yıkılmaz
Görüntü-Foto: Duygu Sarınca