Kayserispor
Giriş Tarihi : 17-10-2020 23:04   Güncelleme : 18-10-2020 13:30

Kayserispor’da flaş istifa

Hes Kablo Kayserispor’da flaş istifa kararı. Kayserispor’da sular ısınıyor. Süleyman Akın istifa sebebi

Kayserispor’da flaş istifa

Hes Kablo Kayserispor Başkan Danışmanı Süleyman Akın görevinden istifa ettiğini açıkladı. 

Bu sezon harcanan Milyon TL'ler karşılığında kurulan takım ve oynanan futbolun beğeni toplamaması, Sivasspor maçı sonrasında tepkileri ayyuka taşıdı. Sahasında Erzurumspor'a yenilen, ardından deplasmanda Ankaragücü'nü yenmesine rağmen sergilenen futbolu hoşnutsuzluk yaratan, son oynanan Sivasspor maçındaki silik futbol ve farklı mağlubiyet, Kayserispor'da suların ısınmasına neden oldu. Her fırsatta kendi yaptığı icraatları ön plana çıkaran ve etrafında bulunanlara gereken itibarı göstermeyen Berna Gözbaşı, yalnızlaşmaya devam ediyor.

İstifa istedi
Berna Gözbaşı başkanlığındaki yönetim kurulunda "Başkan Danışmanı" sıfatıyla görev alan ve başkan Berna Gözbaşı'nın yanlış icraatlarına muhalefetlik yapan ve her fırsatta başkanı uyaran Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Akın, dayanamadı ve istifayı bastı. Sivasspor maçı sonrasında teknik direktör Bayram Bektaş ve Sportif Direktör Bülent bölükbaşı'nın görevden alınmasını isteyen, ancak Berna Gözbaşı'nın bu iki isim ile ilgili bir tasarrufta bulunmayacağını ifade etmesi Süleyman Akın'ı istifaya sürükledi. 

İstifa etti
Hes Kablo Kayserispor Başkan Danışmanı Süleyman Akın yaptığı paylaşımda, “26 yıldır tribünlerde son 4 yılımı onurla gururla yönetici olarak sürdürdüğüm her şeyim Hes Kablo Kayserispor yöneticiliğimden bugün itibariyle istifa ediyorum. Burda olmamızda ki gaye bir şeylere olumlu anlamda destek vermek, katkı sağlamak içindi. Mevcut hoca ve menajerin yetersiz ve hatalı işler yaptığı tüm kamuoyu malumuyken hala tahammül edilip gönderilmesinin gündeme dahi gelmemiş olması bize ve Kayserispor’a zarar veriyor. Artık tribünde ki yerimi Kapalı Kale Taraftarlar Derneğimdeki yöneticiliğimle Hes Kablo Kayserispor peşinde ölene kadar olacağız. Yeni maçlarda görüşmek üzere” dedi.