Kayserispor
Giriş Tarihi : 22-02-2021 00:11   Güncelleme : 22-02-2021 00:28

Kayserispor'da Dan Petrescu Görüşme Odasına

Sivasspor karşısında kötü bir oyun sergileyen Kayserispor'da fatura Dan Petrescu'ya kesildi. Başkan Gözbaşı, hoca ile özel bir görüşme yapacak..

Kayserispor'da Dan Petrescu Görüşme Odasına

Süper Lig'de son 5 haftada sadece 1 galibiyet alabilen ve son 4 haftada maç kazanamayan Hes Kablo Kayserispor'da fatura Teknik direktör Dan Petrescu'ya kesildi. Sarı-kırmızılı takımın Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, kötü futboldan ötürü hoca ile bir görüşme yapılacağını açıkladı.

PETRESCU HESAP VERECEK:
Süper Lig'de küme de kalma adına büyük bir avantaj yakalayan Hes Kablo Kayserispor'da her geçen hafta elindeki o fırsatı yavaş yavaş kaybetmenin hesabı Teknik Direktör Dan Petrescu'ya sorulacak. Sarı-kırmızılı takımın lidege yaşadığı kan kaybını durduramayan teknik patron ile bir araya gelecek olan kulüp başkanı Berna Gözbaşı'nın alınan sonuçların nedenini Rumen hocaya sormak için bir görüşme yapacağı belli oldu. Konuyla ilgili olarak Twitter üzerinden bir açıklama yapan Hes Kablo Kayserispor'un Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, takımı da sert bir dille eleştirdi. Tokgöz yaptığı paylaşımda, ''Sahada futbol oynamak adına ben bir şey göremedim, geçen yıldan süregelen gol girişimi ve tehlikeli atak geliştirme problemimizi bir türlü çözemedik, oyunda heyecanlandığımız tek kısım korkmamız üzerine'' ifadelerine yer verdi.

RADİKAL KARARLAR GELİYOR
Kayserispor Kulüp yönetimi olarak Teknik Direktör Dan Petrescu ile bir görüşme yapılacağını açıklayan sarı-kırmızılı takımın basın sözcüsü Tokgöz, sorunu çözmek için uğraşacaklarını ifade etti. Basın Sözcüsü Tokgöz, ''Yarın hocamızla detaylı bir görüşme yapıp tüm sorunlarımızın üzerine gideceğiz'' diyerek radikal kararlar içinde sinyal verdi.