Kayserispor
Giriş Tarihi : 26-12-2019 12:40   Güncelleme : 26-12-2019 13:19

Kayserispor'da Bülent Uygun depremi

Kayserispor'da yine teknik direktör depremi. Bülent Uygun neden görevi bıraktı

Kayserispor'da Bülent Uygun depremi

Süper Lig'de 10 puanla 18. sırada bulunan İstikbal Mobilya Kayserispor'da yine teknik direktör depremi yaşandı. Samet Aybaba'nın görevi bırakıp gitmesinin ardından teknik direktörlük koltuğuna oturan Bülent Uygun ile yollar ayrıldı.

İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, her fırsatta takımı kümede bırakacağını iddia eden Teknik Direktör Bülent Uygun ile görüşerek istifasını aldı. Devre arasında gerçekleştirilecek transfer politikası ile ilgili fikir alış verişi yapan ve transfer bütçesinin belirlenmesi için görüşen Başkan Berna Gözbaşı ile Teknik Direktör Bülent Uygun arasında yaşanan anlaşmazlık, işi istifanın eşiğine kadar sürükledi.

İstifa sebebi
Teknik Direktör Bülent Uygun'un Manisa FK maçına giderken uçakta yanında bulunan insanlara Kayserispor ile ilgili olumsuzlukları sıralamasından ve bunun kamuoyuna yansımasından, son oynanan Medipol Başakşehir maçında futbolcuların saha dizilişinden rahatsızlık duyan Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, transfer politikası ile ilgili de fikir ayrılığının yaşanması üzerine yolların ayrılmasını istedi.

İstikbal Mobilya Kayserispor Yönetim Kurulu'nun da sonradan haberi olduğu bu gelişme ile ilgili olarak kulüp resmi kaynaklardan açıklama yapılacak.

"BÜLENT UYGUN DÖNEMİ
BENİM İÇİN BİTTİ"
DEMİŞTİ.
OKUMAK İÇİN
TIKLAYINIZ