Kayserispor
Giriş Tarihi : 09-04-2019 17:28   Güncelleme : 09-04-2019 17:28

Kayserispor'da Avrupa sesleri

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İstikbal Mobilya Kayserispor'un avrupa vizesi almasını temenni etti

Kayserispor'da Avrupa sesleri

İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir, yönetim kurulu üyeleri ve Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, 31 Mart günü gerçekleştirilen seçimlerde Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret etti. Başkan Büyükkılıç,  Kayserispor’un kalan tüm maçlarını kazanmasını beklediklerini belirtti ve Avrupa’da da Kayseri’nin isminden söz ettirmek istediklerini kaydetti.

3 puanlı ziyaret
Ziyarette konuşan İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Başkan Büyükkılıç’a hayırlı olsun dileklerini iletti ve 3 puan alıp o şekilde ziyarete gelmek istedikleri için hafta sonundan sonra geldiklerini söyledi. İstikbal Mobilya Kayserispor’un Kayseri adını taşıyan en önemli marka olduğunu ifade eden Bedir, “Bu markayı en ilerilere taşımak için her zaman yanımızda olacağınızı biliyoruz. Bu zamana kadar da hep böyle oldu” dedi.

Avrupa sesleri
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da, İstikbal Mobilya Kayserispor’un olmazsa olmazlarımızdan olduğunu ifade ederek, “Bir çok markamız var; ama Kayseri, Kayserispor ve Erciyes öncelik sıralamamızda ilk başlarda bulunuyor. Bunu da her yerde telaffuz ediyoruz. Kayserisporumuz bizim olmazsa olmazımız. Başarılı olması için sorumluluk makamında bulunan insanlar olarak üzerimize düşen ne varsa yapmamız şehrimiz adına gerekir diye düşünüyorum” dedi.
Başkan Büyükkılıç, Teknik Direktör Karaman’ın bundan sonraki maçlarda tulum çıkaracaklarını söylediğini hatırlatarak, “Hocam bize geri kalan maçlar için tulum dedi. Biz tuluma alışkınız. Amacımız Avrupa’da da Kayserimizden söz ettirmeniz” diye konuştu.