Kayserispor
Giriş Tarihi : 29-10-2019 19:20   Güncelleme : 29-10-2019 20:24

Kayserispor'da Af çıktı

İstikbal Mobilya Kayserispor'da Samet Aybaba gitti futbolcular tam kadro çalıştı. Adebayor ve Djedje'nin son durumu.

Kayserispor'da Af çıktı

Spor Toto Süper Lig'in 10.haftasında sahasında Fenerbahçe ile karşılaşacak olan İstikbal Mobilya Kayserispor'da hazırlıklar başladı. Teknik direktör Samet Aybaba'nın kaçarcasına takımdan ayrılması üzerine ilk idmanı sportif direktör Bülent Bölükbaşı ve antrenör Mehmet Aşık yaptırdı.

Antrenman öncesinde Cumhuriyetimizin ilanının 96.yılı antrenman sahasında Türk Bayrağı açarak kutlandı. Sonrasında takım, tam kadro idmana çıktı. Kayserispor'da sadece 17 günlük bir teknik direktörlük yapan ve sonrasında kaçarcasına giden Teknik direktör Samet Aybaba'nın "Ben varken artık takıma almam" dediği Dja Djedje de sahada idi.

Sportif Direktör Bülent Bölükbaşı, Djedje'nin kadro dışı cezasının kaldırıldığını ifade ederek "Şuanda hiç bir sıkıntımız yok. Djedje de antrenmana çıkacak. Yolumuza devam etmek lazım. Hayat devam ediyor" dedi.Sakatlığı tamamen geçen Emmanuel Adebayor da takımla birlikte çalışmalara katıldı. Futbolcuların son derece istekli olduğu gözlendi. Sakatlığı henüz geçmeyen Artem Kravets de idmanda idi. Golcü futbolcu, takımla birlikte koşulara katıldı.Haber-Görüntü: Duygu Sarınca