Kayserispor
Giriş Tarihi : 14-03-2019 15:15   Güncelleme : 14-03-2019 15:15

Kayserispor’a tebrik mesajı

İstikbal Mobilya Kayserispor ile Beşiktaş maçı devre arasında gerçekleştirilen etkinlikten ötürü sarı kırmızılı kulübe teşekkür edildi

Kayserispor’a tebrik mesajı

Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 24.haftasında  İstikbal Mobilya Kayserispor ile Beşiktaş arasında oynanan ve 2-2 biten karşılamanın devre arasında Sarı-Kırmızılı takım tarafından yapılan etkinlikten ötürü beIN sports Spor içeriğinden Sorumlu Grup Başkanı Saad Saleh Al- Hudaifi teşekkür etti.

BeINSports Spor İçeriğinden Sorumlu Grup Başkanı  Saad Saleh Al-Hudaifi, İstikbal Mobilya Kayserispor’a gönderdiği yazıda, “ Öncelikle gönderdiğiniz nazik mektubunuz için teşekkür ediyorum. Türk futbolunun marka değerini yükseltmek için çalışan Digitürk olarak değerli kulüplerimizin futbol sevgisi artırmayı amaçlayan her türlü faaliyeti desteklemeyi en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak görüyoruz. Bu nedenle Kayserispor-Beşiktaş maçının devre arasında düzenlediğiniz etkinliği yayınlamaktan büyük memnuniyet duyduk. 

Taraftarlara yönelik böylesine güzel ve yaratıcı etkinliklerin stadyumlarda daha fazla seyirci çekeceğine inanıyoruz. Tribünlerin dolması hem kulüplerimiz için daha fazla gelir hemde futbolun seyir zevkinin artması anlamına geliyor. Seyircileri sahaya çıkartarak oyuna dahil eden bu etkinliği düzenleyen ekip arkadaşlarımızı şahsınızda tebrik ediyorum. Türk futboluna katkı sağlayacak her türlü çalışmalarınızda tüm imkanlarımızla  yanınızda olacağımızı bilmenizi isterim. Bununla birlikte, zarif davetiyeniz içinde ayrıca teşekkür ediyorum. İlk fırsatta Kayseri’ye gelip sizi ziyaret edeceğim. İstanbul’a geldiğinizde de sizi misafir etmekten memnuniyet duyarım” dedi.

İstikbal Mobilya Kayserispor resmî internet sitesinde “Teşekkürler” başlığı ile verilen duyuruda “beIN Sports Spor İçeriğinden Sorumlu Grup Başkanı sayın Saad Saleh Al-Hudaifi, Başkanımız Erol Bedir’e Kulübümüzün Beşiktaş karşılaşmasının devre arasında taraftarlarımıza yönelik düzenlediği etkinlikten dolayı tebriklerini iletti. Kendisine teşekkürlerimizi iletiyor, Kayseri’de bir arada olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek istiyoruz” cümleleri paylaşıldı.