Kayserispor
Giriş Tarihi : 10-04-2019 12:35   Güncelleme : 10-04-2019 12:35

Kayserispor'a Palancıoğlu'dan destek

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, İstikbal Mobilya Kayserispor'a övgüler yağdırdı

Kayserispor'a Palancıoğlu'dan destek

31 Mart 2019 günü gerçekleştirilen yerel seçimlerde Melikgazi Belediye Başkanı seçilen mustafa Palancıoğlu, tebrik ziyaretleri kapsamında İstikbal Mobilya Kayserispor yönetimini makamında kabul etti. Başkan Erol Bedir, teknik direktör Hikmet Karaman ve beraberindeki yöneticiler ile bir süre sohbet eden Başkan Mustafa Palancıoğlu, sarı kırmızılı takımın aldığı sonuçlar ile gurur duyduklarını ifade etti.

Kayseri'yi Süper Lig'de temsil eden İstikbal Mobilya Kayserispor'a her zaman destek çıkacaklarını dile getiren Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, “Kayseri’yi markalar şehri yapacağız. Bu neden ile öncelikle bir marka olan Kayserispor bu marka olmuş işlevini ve önceliğini yine bu şehrimizin tanıtımı, sporumuzun ve ekonomimizin gelişimi adına değerlendireceğiz, geliştireceğiz ve katkı sağlayacağız" dedi.

Başkanı Mustafa Palancıoğlu, ligde alınan sonuçlardan ötürü gururlandıklarını da söyleyerek “Başkan Erol Bedir, teknik direktör Hikmet Karaman önderliğinde futbolcu kardeşlerimiz hepimizi gururlandırıyor. Umarım kalan maçlarda da maksimum puan toplayarak bizleri daha da sevindireceklerdir” diye konuştu.

Kayserispor başkanı Erol Bedir de, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’nu tebrik ederek, çalışmalarında başarılar temennisinde bulundu. Kayserispor Başkanı Erol Bedir, "Bugün Kayseri’de sporda bir başarı var ise bunun temelinde Belediye Başkanların kulüplere olan destek ve hizmetleri vardır. Her semtte spor tesisleri ile alt yapı da bir oluşum sağlanmıştır. Amatör ruh profesyonel bir spor çevresini şehrimize kazandırmışlardır. Taraftar ile barışık bir spor yönetimi ile Kayserispor bugün şehrin sporseverlerini kucaklamaktadır“ cümleleri kurdu.