Kayserispor
Giriş Tarihi : 03-12-2020 08:31   Güncelleme : 03-12-2020 08:36

Kayserispor'a Meysu desteği

Kayseri Meysu, Kayserispor'a ekonomik katkı sağlamak için reklam verdi.

Kayserispor'a Meysu desteği

Süper Lig'de mücadele veren Hes Kablo Kayserispor kulübü tarafından başlatılan Vefa Paketi kampanyasına katılım devam ediyor. Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz'ün bizzat ilgilendiği kampanyaya katılım gösteren firmalar 5.000 TL'lik paket alarak destek verirken Kayseri'nin önemli firmalarından Meysu AŞ, kulübe ekstra destek verdi.

50 bin TL destek
Kayseri Meysu AŞ, Hes Kablo Kayserispor kulübü tarafından başlatılan Vefa Paketi alırken, 50 Bin TL'lik de reklam sözleşmesi imzaladı. Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz "Kayseri’nin gururu Meysu her zaman olduğu gibi vefa kampanyamıza da destek dedi ve bir de yeni reklam sözleşmesi imzaladı. Güldüoğlu Ailesine teşekkür ederiz" açıklamasında bulundu.

5 paket
Kayseri'nin önde gelen sanayicilerinden ve sevilen siması Bekir Kiracıoğlu da, Kayserispor Vefa Paketi'ne en üst seviyeden destek veren isimlerden oldu. Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından "Sayın Bekir Okay Kiracıoğlu, Vefa Paketi Kampanyamıza üst sınır olan 5 vefa paketi alarak tam destek dedi ve kampanyamızın temsilciliğinide üstleneceğini iletti. Bu birliktelik bizleri cesaretlendiriyor. Sizlerle Güçlüyüz" duyurusu yaptı.