Kayserispor
Giriş Tarihi : 11-09-2020 14:59   Güncelleme : 11-09-2020 15:02

Kayserispor'a AK Parti ziyareti

AK Partili başkanlar, Süper Lig yarışına başlayacak olan Hes Kablo Kayserispor'a moral ziyareti gerçekleştirdi.

Kayserispor'a AK Parti ziyareti

Kayserispor eski Başkanı ve AK Parti Genel Başkan yardımcısı Mehmet Özhaseki, beraberindeki belediye başkanları ve il başkanı ile birliikte Kayserispor tesislerine giderek başkan Berna Gözbaşı ve futbolculara başarılar diledi.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ve AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu bugün Kayserispor tesislerine gitti. Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı ve yöneticilere başarı dileklerinde bulunan Özhaseki ve beraberindeki heyet, futbolculara da sakatlıksız bol puanlı bir sezon diiledi.

Hes Kablo Kayserispor eski Başkanı ve AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Bugün burada Kayserisporumuzu hep birlikte ziyaret edelim, sezon başı için hayırlı olsun dileklerimizi iletelim diye geldik. Yeni sezonun hayırlı olmasını diliyorum. Kazasız belasız, güzel sonuçlarla Kayseri’yi sevindirecek şekilde bitmesini temenni ediyoruz. İnşallah çok güzel sonuçlar alarak bu sene geçtiğimiz senelerde yaşadığımız olumsuzlukları yaşamak istemiyoruz" dedi. 

Mehmet Özhaseki, "Kayserispor bizim sevdamız. Bu konuda da üzerimize düşen ne varsa yapmaya çalışıyoruz. Çok şükür bugün geldiğimiz nokta da bunun bir işareti olsa gerek. Şimdi birlik ve beraberlik zamanı. Şimdi bütün Kayseri’nin beraber olma zamanı. Bu vesile ile ben bir kez daha sezonun hayırlı olmasını diliyorum. Genç futbolcu kardeşlerime başarılar diliyorum. Kazasız belasız bir sezon temenni ediyorum. İnşallah burunları bile kanamasın ve sezonu da güzellikle atlatalım" cümleleri kurdu.