Kayserispor
Giriş Tarihi : 25-11-2018 17:36   Güncelleme : 25-11-2018 22:13

Kayserispor Yönetiminin Sağlam kararı

Kayserispor son dakika haberi.. Erol Bedir kararını verdi.. Ertuğrul Sağlam ile tamam mı devam mı? Futbolcular neler söyledi? Kayserispor Yönetimi ne karar aldı? İşte ayrıntılar

Kayserispor Yönetiminin Sağlam kararı

Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında deplasmanda Alanyaspor'a 5-0 mağlup olan Kayserispor'da bugün olağanüstü bir gün daha yaşandı. Haftalardır huzur bulamayan Sarı Kırmızılı takımda sorunun özüne inmek için bir dizi toplantılar gerçekleştirildi.

Neler yaşandı?
Kayserispor Başkanı Erol Bedir, sabah saatlerinde tüm yöneticilere haber göndererek öğle saatinde Kadir Has Tesisleri'nde olunmasını istedi. Öğle yapılan toplantıda tüm futbolcular ile tek tek görüşüleceği ve sonrasında çıkacak neticeye göre hareket edileceği duyuruldu.
Bunun üzerine Kayserispor Başkanı Erol Bedir, yanına Sportif Direktör Erdem Kemaloğlu ve kulüp tercümanını alarak odasının kapısını dış dünyaya kapattı. Futbolcuları tek tek odaya davet ederek uzun uzun görüşme yapıldı. Takımın bu hale gelmesinin sebebi sorgulandı. Ekonomik krizden ötürü mü, teknik direktör Sağlam'ın takım üzerindeki etkisi mi, yoksa futbolcularda başka bir huzursuzluğun olup olmadığı konuşuldu.

Yönetimi topladı
Akşam saatlerinde neticelenen görüşme sonrasında Başkan Erol Bedir, yöneticileriyle ikinci bir toplantıya geçti. Başkan Bedir, futbolcularla tek tek yaptığı görüşme neticesinde onrtaya çıkan sonucu paylaştı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile ilgili de karar verilmiş oldu. Başkan Bedir, fikrini beyan etti, yöneticiler de kabul etti. 

Sağlam kararı
Kayserispor Başkanı Erol Bedir, futbolcular ile yaptığı görüşme sonrasında ligin ilk yarısının bitimine 4 hafta kala teknik direktör Ertuğrul Sağlam konusunda kararını açıkladı. Bedir'in Yönetim Kurulu üyeleri ile paylaştığı karara göre; teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile ligin ilk yarısı bitene kadar yola devam edilecek. Futbolcular, Ertuğrul Sağlam'ın gitmesini istemediler. Bundan sonra Sağlam'ın istifa etmesine müsade edilmeyecek. Hafta içerisinde ekonomik krizin çözümü için çaba sarfedilecek. Sağlam ile futbolcular, sıkı bir çalışma temposu içerisinde Trabzonspor maçına konsantre olacak. 

 

Kulüpten yapılan açıklamada, Bilindiği üzere 24 Kasım 2018 tarihinde oynadığımız Alanyaspor müsabakası sonrasında Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam basın toplantısında Başkanımız Dr. Erol Bedir ile bir görüşme yapacağını deklare etmişti. Hocamız bugün Başkanımız ile yaptığı görüşmede takımın önünü açmak adına görevi bırakabileceğini belirtmiştir. Yönetim Kurulumuz az önce sona eren toplantı neticesinde hocamız ile yeniden görüşerek karşılıklı olarak göreve devam kararı almıştır” denildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
Gurbetci 8 ay önce
Sayin Dr. bedir hasta ile saglami kariştiriyorsun . ne demek 4 hafta daha.. Hemen yol verin gitsin. neyi bekliyorsunuz Ha şimdi göndermişin hada dört hafta sonra bundan sonra ertugruldan kayserispora hayir gelmez siz dr.sunuz Kanser olan yeri kesip atmazsaniz hasta ölecek. Demedi demeyin
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA