Kayserispor
Giriş Tarihi : 27-11-2019 22:53   Güncelleme : 28-11-2019 05:04

Kayserispor yönetiminde kimler var

Kayserispor yeni yönetim kurulda kimler olacak. Berna Gözbaşı kimleri listeye yazdı. İşte ayrıntılar

Kayserispor yönetiminde kimler var

(ÖZEL HABER) 30 Kasım 2019 Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan İstikbal Mobilya Kayserispor Olağanüstü Genel Kurul toplantısı neticesinde sarı kırmızılı takımın yeni yönetim kurulu belli olacak.

Liste Özhaseki'de
Geçtiğimiz hafta Yönetim Kurulu kararı ile Kayserispor Yönetim Kurulu Başkanı olan Berna Gözbaşı, 30 Kasım 2019 Cumartesi günü gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurul toplantısı için listesini belirledi. Bugün Ankara'ya giderek AKP Genel Başkan yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki ile görüşen başkan Berna Gözbaşı, listesini sundu. Yaklaşık 40 kişiye yakın bir isim listesini Özhaseki'ye veren Gözbaşı, yönetimde garanti olarak görülen bazı isimlerin üzerine çizik attı.

Kimler listede
İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, yeni yönetim kuruluna mevcut yönetimden İsmail Çöl, Mustafa Tokgöz, Ali Kaynar, Mustafa Gülsoy, Süleyman Akın, Özgen Aydıncak, Gökhan Çetinsaya gibi isimleri dahil edecek. 
Listeye girmesi yüksek ihtimal olarak Naci Bedir, Oğuz Ortaköylüoğlu, Ali Süslü, Rıfat Pehlivan, Mehmet Erciyes, Latif Ersoy, OSB'den 1 kişi, Kocasinan Belediyesi'nden 1 kişi, Melikgazi Belediyesi'nden 1 kişi, Talas Belediyesi'nden 1 kişi, KTO ve KAYSO’dan 1’er kişi şeklinde..

Kimler yok
Berna Gözbaşı, yeni dönemde Mehmet Çakmak Uyar, Serdar Maraşlı, Mustafa Bakır, Fatih Çağlar Öcal, Furkan Ergüneş, Orhan Madenoğlu gibi isimler ile çalışmayacak. Ayrıca Erol bedir yönetimi döneminde Başkanlığa aday olan ancak Genel kurula 2 gün kala başkanlıktan geri adım atan Sedat Kılınç ise liste dışında görünüyor.