Kayserispor
Giriş Tarihi : 16-07-2020 20:37   Güncelleme : 16-07-2020 20:49

Kayserispor yöneticisi şaşırttı

Hes Kablo Kayserispor yöneticisi Mustafa Tokgöz, pandemi sürecinde kurallara riayet etmedi. Mustafa Tokgöz arabayı tesislerden çıkardı.

Kayserispor yöneticisi şaşırttı

Çin'in Wuhan kentinden tüm dünyaya yayılan, Mart ayından beri ülkemizde de görülen ve binlerce vatandaşımızın hayatını kaybetmesine sebebiyet veren Koronavirüs salgını ile ilgili olarak mücadele devam ediyor. Sağlık Bakanlığı tarafından aylardır yapılan uyarılara ne yazıkki gereken hassasiyet gösterilmiyor. Daha fazla vaka ve ölüm haberlerinin gelmemesi adına her gün bir çok uyarının yapıldığı ülkemizde Hes Kablo Kayserispor Asbaşkanı Mustafa Tokgöz kurallara uymayan isimler arasında yerini aldı.

Para cezası..
Hes Kablo Kayserispor Asbaşkanı Mustafa Tokgöz, 13 Temmuz günü Kayseri'de oynanan Hes Kablo Kayserispor-Gaziantep Fk maçında sosyal mesafeye uymadığı ve maske takma kuralına riayet etmediği için Futbol Disiplin Talimatı uyarında 4.500 TL para cezası ile cezalandırıldı. Ayrıca Hes Kablo Kayserispor kulüp idarecisi olan Mehmet Yay da, sosyal mesafe ve maske takma kuralına uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından 4.500 TL Para Cezası ile cezalandırıldı.

Aracı geri mi çekti?
Hes Kablo Kayserispor aszbaşkanı Mustafa Tokgöz, takımın kümede kalması halinde futbolculara prim olarak vereceği Ferrari marka aracısı tesislerden çıkardı. Kulüp tesislerinde park halinde duran ve anahtarı kulüpte olduğu söylenen lüks araç, Kayseri sokaklarında görüldü. 
Yaklaşık 2 Milyon TL değerindeki arabasını sarı kırmızılı futbolculara hediye edeceğini açıklayan ve geçtiğimiz günlerde "Anahtarı istediler getirdim" şeklinde sosyal paylaşım sitesindeki hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Kayserispor Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz'e ait Ferrari marka araba önceki gün Kayseri sokaklarında idi.