Kayserispor
Giriş Tarihi : 23-02-2021 23:27   Güncelleme : 23-02-2021 23:56

Kayserispor Yeni Hocasını Buldu

Sarı-kırmızılı takımda Dan Petrescu ile yol ayrımına girilmesinin ardından yeni teknik direktör için karar verildi.

Kayserispor Yeni Hocasını Buldu

Süper Lig'de mücadele eden Hes Kablo Kayserispor'da büyük umutlarla transfer edilen ama bir türlü beklenilen başarıyı gösteremeyen Teknik Direktör Dan Petrescu ile yolların ayrılmasından sonra takımın başına geçecek isim belli oldu.

ESKİ İSİM GÖREV BAŞINA:
Göreve geldiğinden bu yana geçen 8 haftalık dönemde taraftara sadece 2 galibiyet yaşatabilen ve alınan sonuçlardaki yaptığı taktiksel hatalar tarafından eleştirilen Dan Petrescu'nun ''ailevi nedenler'' diyerek yol ayrımına girmesinin ardından takımın başına geçecek isim belli oldu. Sezon başından bu yana Bayram Bektaş, Samet Aybaba, Uğur Kulaksız ve Dan Petrescu gibi isimlerle çalışan Hes Kablo Kayserispor'da 5. teknik direktör yine eskilerden birisi olarak belirlendi.

BERNA BAŞKAN GÜVENİYOR:
Kayserispor'da Başkan Berna Gözbaşı'nın büyük güven duyduğu sarı-kırmızılı takımı emanet edebileceği isim yine eskilerden birisi oldu. Daha önce güven duyduğunu söylediği ve 2 maçta takıma 6 puan kazandırarak, umutlarının yeşermesine ve Kayserispor'un peş peşe puanlar almasının mimarı olarak görülen Uğur Kulaksız, Rumen teknik adamdan boşalan koltuğuna oturacak. Başkan Berna Gözbaşı, Twitter hesabından yaptığı açıklama da ''Emeklerimizin karşılığını almak, huzur içinde bir ortamda Kayserisporumuza yakışır futbol izlemek istiyoruz. Futbolcularımız, Uğur hocamıza güveniyoruz'' ifadelerine yer vererek Uğur Kulaksız'ın fotoğrafını yayınladı.