Kayserispor
Giriş Tarihi : 21-06-2019 14:41   Güncelleme : 21-06-2019 14:47

Kayserispor üvey evlat

İstikbal Mobilya Kayserispor Yönetim Kurulu toplantısında destek verilmemesi can sıktı. Berat Albayrak ve Mehmet Özhaseki'nin başka takımlara verdiği destek haberi moralleri bozdu.

Kayserispor üvey evlat

Seçimli Olağanüstü Genel Kurul'a gidecek olan İstikbal Mobilya Kayserispor'da mevcut yönetim, bir toplantı gerçekleştirerek durum değerlendirmesi yaptı. Erol Bedir başkanlığındaki toplantıda, takıma destek verilip verilmediği konuşuldu.

Desteğe bak!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Trabzonspor'a 20 yıl vadeli 600 Milyon TL'lik kredi için devreye girdiği haberi, AKP Başkan yardımcısı ve Kayseri Milletvekili (Kayserispor eski onursal başkanı) Mehmet Özhaseki'nin de desteği neticesinde Ankaragücü'ne 40 milyon TL destek verildiği haberi Kayserispor yöneticileri üzerinde soğuk duş etkisi yaptı. Yöneticiler, "Neden Kayserispor'a bu destek, hatta bu desteğin yarısı bile verilmiyor. Kayserispor üvey evlat muamelesi görüyor. Kayseri'nin siyasileri, belediye başkanları neden devreye girmiyor" diyerek serzenişte bulunduğu öğrenildi.

Başkan'ın sözleri
Yönetim Kurulu üyelerine karşı bir konuşma yapan Başkan Erol Bedir, "Bizim alnımız ak başımız dik. Bize verilen görevi 2,5 yıldır layıkıyla yerine getirdik. Kayserispor bizim malımız değil. Tüm Kayseri'ye ait. Bize verilen sözler yerine getirilmez ise zararı Kayserispor görür. Genel kurul tarihine kadar üzerimize düşeni yapacağız" cümleleri kurdu.

Toplantı esnasında kısa süreli sessizlik yaşanırken, sonrasında Başkan Erol Bedir ve yöneticiler odadan çıkarak toplantıyı noktalandırdı.