Kayserispor
Giriş Tarihi : 18-01-2021 09:34   Güncelleme : 18-01-2021 09:39

Kayserispor transfer müjdesi

Hes Kablo Kayserispor 'un transfer tahtası açıldı. Berna Gözbaşı yine ödeme gerçekleştirerek transfer yasağının önüne geçti

Kayserispor transfer müjdesi

Süper Lig'de mücadele veren Hes Kablo Kayserispor, 2021 yılında hedeflerine ulaşabilmek için kolları sıvadı. 2020-2021 futbol sezonunda geride kalan haftalarda hakem hataları, futbolcu sakatlıkları, ekonomik sıkıntılar içerisinde zor günler geçiren sarı kırmızılılar, 2021 yılında bunlardan kurtulup başarılı bir dönem geçirmek istiyor.

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, 2021 yılında başarıla ulaşan bir takım oluşturmak için kolları sıvadı. İlk olarak ekonomik sıkıntılardan ötürü kapalı olan transfer tahtası aktif hale getirildi. Alacaklarının ödenmemesinden ötürü TFF ve FIFA nezrinde girişimde bulunan futbolcular, menajerleri ve kulüplerle görüşerek indirim gerçekleştiren ve bunları da yapılandıran başkan Gözbaşı 1,5 milyon avroya yakın da bir ödeme yaptı.

Kayserispor'a direkt katkı sağlayacak oyuncuları transfer etmenin gayreti içerisinde olan ve Uğur Demirok ile Antun Maglica ile anlaşan Başkan Berna Gözbaşı, geçtiğimiz günlerde de "Kayserispor'umuzun gerçek taraftarları, transfer tahtamızın bütün ödemelerini yaptık, merak etmeyin. Geçmiş de temizlenecek, özlenen Kayserispor'a da kavuşulacak. Herkes üzerine düşeni yapar, kuşkumuz yok. Pozitif olalım. Bu kulüp hepimizin" açıklaması yapmıştı.

Başkan Berna Gözbaşı, Uğur Demirok ve Maglica'nın yanı sıra takıma 2-3 takviye daha yapacaklarını ve bunların da takıma direkt katkı sağlayacak futbolcular olması için çaba sarfettiklerini söyleyerek, 1 hafta içerisinde bir kaç transferin açıklanacağının müjdesini verdi.