Kayserispor
Giriş Tarihi : 08-07-2019 12:14   Güncelleme : 08-07-2019 14:46

Kayserispor transfer haberi. Deniz Türüç gidiyor mu

İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Deniz Türüç ve Fernando Boldrin transferleri ile ilgili açıklama yaptı.

Kayserispor transfer haberi. Deniz Türüç gidiyor mu

İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Deniz Türüç ile ilgili hiç bir takım ile anlaşma yapmadıklarını söyledi.

Deniz imzaladı mı?
İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir, 3 büyüklerin transfer listesinde bulunan milli futbolcu Deniz Türüç ile ilgili "Fenerbahçe ile anlaşıldı" yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Başkan Erol Bedir, "Görüşme ve anlaşılma kelimelerinin birincisi doğru ikincisi yanlış. Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe ile Deniz Türüç konusunu görüştük, görüşmeye de devam ediyoruz. 3 takım da Deniz’i kadrosunda görmek istiyor. Deniz’i kendi takımında görmek istemeyen bir hoca, bir takım olmaz normal şartlarda. Deniz Türüç, Türkiye’de şuan transferin gözdesi. Ama konu ekonomik anlamda, Deniz’in tatmin olacağı veya bizim tatmin olacağımız bir teklif boyutuna gelmedi. Sadece iyi niyet görüşmeleri, sadece ne düşünüyorsunuz görüşmeleri yaptık. Yazılanların, çizilenlerin tamamı yanlış. Şuan da bir şey yok yarın ne olur bilmiyorum” dedi.Boldrin kalacak mı?
Brezilyalı futbolcu Fernando Boldrin ile igili olarak da, "Hocamız Fernando Boldrin’in takımda kalmasını istiyor. Özellikle Chery’in ayrılmasından sonra. Geçen sezon Boldrin, Rize’de iyi işler yaptı.  Rizespor’unda Boldrin’i istediğini biliyoruz. Boldrin bu yıl bizim önemli bir oyuncu pozisyonunda. Kampımıza katılacak. Diğer transferlerimizle beraber değerlendireceğiz. Boldrin yeni sezonda takımımızın içinde olacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.