Kayserispor
Giriş Tarihi : 17-12-2019 14:09   Güncelleme : 17-12-2019 17:01

Kayserispor transfer haberi

Kayserispor’un eski gol kralı Gökhan Ünal yuvaya döndü.

Kayserispor transfer haberi

İstikbal Mobilya Kayserispor ilk transferini yaptı. Sarı kırmızılı takımın eski gol kralı yuvaya döndü. Kayserispor, Gökhan Ünal’ı yeniden renklerine bağladı. Ancak Gökhan Ünal, futbolcu kadrosuna değil teknik heyet kadrosuna dahil edildi. Sportif Direktör Bülent Bölükbaşı ve teknik direktör Bülent Uygun’un isteği ve yönetimin de onayı ile Gökhan Ünal, yardımcı antrenör olarak göreve başladı. Kayserispor’da forma giydiği dönemlerde önemli başarılara imza atan Gökhan Ünal, yeniden sarı kırmızılı takımın başarısı için ter dökecek.

Gökhan Ünal, Kayserispor’u özlenen günlerine döndürmeye çalışacaklarını ifade ederek, "Burada olmak çok güzel. Ben, zaten ismimi de cismimi de futbol camiasına Kayserispor’da duyurdum. Buraya hiç düşünmeden geldim. İnşallah burayı hakettiği yere taşıyacağız. Eski aile ortamını oluşturacağız. İnşallah Kayserispor’u diplerden kurtarıp eski özlenen Kayserispor’a döndürmeye çalışacağız" dedi.

Transfer için oyuncu izlediklerini, takımı sahiplenecek oyuncular almak istediklerini vurgulayan Ünal, "Şu an ‘şu kadar transfer’ demem yanlış olur. Şu an sadece izliyoruz, Bülent ağabey ile paylaşıyoruz. Kayserispor’a yakışacak, buraya değer verecek, sahiplenecek futbolcular arıyoruz. İnşallah onları bulduktan sonra aralarından eleyip Kayserispor’a kazandırıp ilerleyen yıllarda onlardan faydalanmak istiyoruz. Çünkü biz böyle gördük, zamanında sahiplendik bu kulübü. İnşallah Kayserispor’a güzel günleri geri getireceğiz" ifadelerini kullandı.