Kayserispor
Giriş Tarihi : 12-06-2018 15:51   Güncelleme : 12-06-2018 15:51

Kayserispor transfer.. Bilal muradına erdi

Kayserispor'un prensipte anlaşmaya vardığı gurbetçi futbolcu Bilal Başacıkoğlu, bugün imzayı attı. İşte imzanın ayrıntıları..

Kayserispor transfer.. Bilal muradına erdi

Süper Lig'in yeni sezonu için güçlü bir kadro kurmayı hedefleyen Kayserispor, geçtiğimiz sezonu Hollanda’nın Feyenoord takımında tamamlayan Bilal Başacıkoğlu ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Bilal neler söyledi
Dün akşam Kayseri'ye gelen, bugün de önce sağlık kontrlünden geçen ardından da Başkan Vekili Naci Bedir ile birarayagelen Bilal Başacıkoğlu, kendisini 3 yıllığına Kayserisporlu yapan imzayı attı. Kayserispor'a gelidği için çok mutlu olduğunu söyleyen Bilal, "Hep Türkiye'de forma giymek istiyordum. Şükürler olsun bu isteğim oldu. Şimdi Kayserispor forması ile başarılı olmak için çok çalışacağım. Buraya futbol oynamaya geldim. Ben de Deniz Türüç gibi önemli bir futbolcu olmak, hem ülkeme hem takımıma faydalı olmak istiyorum" dedi.

26 maç 7 gol
Futbol kariyerine Heerenveen’de başlayan 23 yaşındaki oyuncu burada gösterdiği başarılı performansın ardından Feyenoord takımına transfer olmuştu. Feyenoord ile geçtiğimiz sezon toplam 26 karşılaşmada mücadele eden Bilal Başacıkoğlu 7 gol 6 asistlik başarılı bir performans sergiledi. Kayserispor Başkan Vekili Naci Bedir, "Sözleşmenin her iki taraf içinde hayırlı olmasını temenni ederiz" yorumunda bulundu.