Medya
Giriş Tarihi : 29-06-2020 19:54   Güncelleme : 30-06-2020 09:50

Kayserispor tişörtü kazananlar...

Sivasspor Kayserispor maçının skorunu doğru tahmin eden iki takipçimiz Kayserispor tişörtü kazandı. Kayserispor tişörtü kazanan talihliler.

Kayserispor tişörtü kazananlar...

Süper Lig'in 29.haftasında Sivas'ta oynanan Sivasspor-Hes Kablo Kayserispor arasındaki müsabakanın sonucunu 0-2 olarak doğru tahmin eden takipçilerimiz arasından gerçekleştirdiğimiz kura çekimi sonrasında 2 kişi Kayserispor tişörtü kazandı.

5 doğru tahmin
Haber portalımız Kayseritempo.org tarafından gerçekleştirilen "Skoru Bil Tişört Kazan" isimli mini yarışmamız neticesinde Kayserispor tişörtü kazanan 2 talihli belli oldu. Sivasspor-Kayserispor arasında oynanan Süper Lig 29. hafta maçının skorunu onlarca tahmin arasında 2-0 olarak tahmin eden 5 kişi oldu. Maçın sonucunu 2-0 olarak doğru tahminde bulunan ve bu tahminini internet sitemize girerek haberin altındaki yorum kısmına yazan kişiler şunlar: Hakan Kartal, Özcan Mersin, Necmiye Saraçoğlu, Necati ve Emre Çakır. 

Kazanan 2 isim
Kayseri Tempo Medya olarak düzenlenen anketimizde skoru doğru tahmin eden 5 kişi arasında gerçekleştirilen kura çekimi sonrasında Hakan Kartal ile Necmiye Saraçoğlu tişört kazanan isimler oldu. Doğru tahminde bulunarak tarafımızdan Kayserispor tişörtü kazanan 2 talihlinin de 1 hafta içerisinde (6 Temmuz 2020 tarihine kadar) tarafımızla irtibata geçip hediyelerini almaları mecburidir. Bu zaman zarfında irtibata geçip hediyelerini almayan talihlilerimiz, haklarını kaybedecektir ve yedek talihliler Özcan Mersin ve Emre Çakır tişört kazanan kişiler olacaktır.