Kayserispor
Giriş Tarihi : 27-03-2020 11:55   Güncelleme : 27-03-2020 12:02

Kayserispor test sonucu Pozitif çıktı

Hes Kablo Kayserispor üzerinde gerçekleştirilen KoronaVirüs testinde 1 kişi pozitif çıktı. Kayserispor takımında futbolcular ile ilgili test sonucu ne oldu. Covid 19 kimde çıktı.

Kayserispor test sonucu Pozitif çıktı

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de onlarca insanın haylatını kaybetmesine neden olan Korona Virüsü, Kayserispor'da da görüldü. Önceki gün gerçekleştirilen Covid 19 (Corona Virüs) testinin sonuçları çıkmaya başladı.

Test sonucu
Sarı-Kırmızılı kulüpte koronavirüs alarmı verildi. Futbol camiasında da virüs testlerinin pozitif çıkmasının ardından Hes Kablo Kayserispor’da yapılan testin sonuçları belli oldu. Hes Kablo Kayserispor'da 1 kişide Covid 19 virüsüne rastlandığı açıklandı. Kayserispor kulübünden yapılan açıklamada, "Hes Kablo Kayserispor Kulübü, bir idari personel çalışanında koronavirüs  testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Kulüpten açıklama
Kulüpten yapılan açıklamada, "Yapılan tetkiklerde bir idarei personelimizde sonuç pozitif yeni tip koronavirüs (COVID-19) çıkmıştır" denildi. Konuyla ilgili yapılan açıklamada "Kulübümüzde yapılan Koronavirus (Covid-19) taramasında bir idari personelimizde sonuç pozitif çıkmıştır. Şu ana kadar gelen sonuçlarda başka pozitif vakaya rastlanmamıştır. Test sonuçları geldikçe kamuoyunu bilgilendirmeye devam edeceğiz" ifadelerine yer verildi.