Kayserispor
Giriş Tarihi : 16-10-2019 15:04   Güncelleme : 16-10-2019 17:05

Kayserispor tesislerinde sıcak gelişme

Kayserispor Başkanı Hamdi Elcuman, futbolcular ile toplantı yaptı. Hamdi Elcuman neler söyledi. Kayserispor futbolcuları karar aldı. Samet Aybaba yasakladı. Kayserispor idman yaptı. Kayserispor futbolcular antrenman sahasına çıktı.

Kayserispor tesislerinde sıcak gelişme

Spor Toto Süper Lig'in son sırasında bulunan İstikbal Mobilya Kayserispor'da futbolcular antrenmana çıktı. Sezon başından beri kendilerine ödeme yapılmadığı gerekçesi ile dünkü antrenmana çıkmayan ve paralarının ödenmesini bekleyen futbolcular, Başkan Hamdi Elcuman ile bugün yaptıkları görüşme neticesinde idmana çıktılar.

Söz verildi
Öğle saatlerinde futbolcular ile bir toplantı gerçekleştiren Başkan Hamdi Elcuman, neden paraları ödeyemediklerini futbolculara anlattı. Geçmişte verilen sözlerin henüz yerine getirilmediğini, TFF'den gelecek yüklü bir ödemenin olduğunu, Vefa Gecesi'nde toplanacak paraların henüz tahsil edilemeidğini anlatan Başkan Elcuman, oyunculara bugün bir miktar ödeme yapılacağının sözünü verdi. Geri kalan paranın ise peyderpeyh ödeneceğinin sözünü de veren Elcuman, "Kayserispor'un sizlere, bizlere ihtiyacı var. Bu takımı başarıya taşımalıyız. Elbirliği ile bugünleri atlatmalıyız" dedi.

Kimler idmana çıkmadı
Toplantıda ikna olan futbolcular, saat 14.00'de gerçekleştirilmesi gereken idmana çıktılar. Teknik Direktör Samet Aybaba, yardımcıları ve futbolcular, antrenman sahasında çalışmalara başladı. Henüz iyileşmeyen Artem Kravets, Şamil Çinaz ve Alpay Çelebi dışında idmana çıkmayan oyuncu olmadı.Aybaba yasak koydu
İstikbal Mobilya Kayserispor'da teknik direktör Samet Aybaba, saat 14.00'de gerçekleştirilecek antrenmanı basına ve taraftara kapalı yaptı. Aybaba'nın bu kararı saat 13:31 itibariyle tebliğ edildi. 

Haber: Duygu Sarınca
Görüntü: Halil ibrahim Güneş