09 NİSAN 2020 Perşembe 14:07
Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 29-12-2019 14:14   Güncelleme : 29-12-2019 19:26

Kayserispor teknik direktörü kim olacak

Hırvat teknik adam Prosinecki Kayserispor’a gelecek mi. Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, yurt dışına giderek görüşme yapacak.

Kayserispor teknik direktörü kim olacak

Süper Lig’in ilk yarısını 10 puanla son sırada tamamlayan ve 17 haftada 3 teknik direktör değiştiren İstikbal Mobilya Kayserispor, yeni teknik direktörü biran önce bulmak istiyor. Kayserispor başkanı Berna Gözbaşı, ikinci kez Prosinecki’nin kapısını çalacak.

Menajerler aracılığı ile Hırvat teknik adamın yardımcısına ulaşan ve dolaylı yönden teklifte bulunan ancak olumsuz yanıt alan Kayserispor kulübü, bu kez yüz yüze görüşerek anlaşma zemini arayacak. Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, sağlık problemleri yaşayan Robert Prosinecki’ye Hırvatistan’da bulunan işadamı arkadaşlarının vasıtasıyla ulaştı ve telefonda görüşme yaptı. Gerçekleştirilen olumlu görüşme sonrasında Başkan Berna Gözbaşı, Hırvatistan’a Sportif Direktör Bülent Bölükbaşı ile birlikte gitme kararı aldı.

Berna Gözbaşı ve Bülent Bölükbaşı, Türkiye’ye gelmeye pek sıcak bakmayan Robert Prosinecki’nin ikna olması için tüm kozlarını oynayacak. Anlaşma zemini bulunması halinde biran önce sözleşme yapılacak ve transfer çalışmalarına hız verilecek.

Haber: Halil Köktaş

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA