28 MART 2020 Cumartesi 23:51
Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 30-09-2019 20:58   Güncelleme : 30-09-2019 21:23

Kayserispor Teknik Direktörü kim olacak

İstikbal Mobilya Kayserispor'da sıcak dakikalar yaşanıyor. Kayserispor teknik direktörü kim olacak? Hamza Hamzaoğlu, Samet Aybaba, Tolunay Kafkas isimleri masada. Karar anı.

Kayserispor Teknik Direktörü kim olacak

İstikbal Mobilya Kayserispor'da teknik direktör Hikmet Karaman'ın istifası sonrasında boşalan teknik direktörlük koltuğuna kimin oturacağı merakla bekleniyor. Bu sezon oynanan 6 maçta 3 beraberlik 3 yenilgi alan Kayserispor'da takım üzerinde adeta etkisi kalmayan Hikmet Karaman'ın 29 maç süren Kayserispor serüvenine nokta koyması üzerine tüm gözler Başkan Erol Bedir'e çevrildi.

Bu hafta oynanacak Göztepe maçı öncesinde yeni teknik direktör ile anlaşmak isteyen Kayserispor Başkanı Erol Bedir, bazı teknik direktörler ile görüşme halinde. Sarı Kırmızılı kulübün yeni teknik direktörlüğü için 3 isim gündemde.

Daha önce Galatasaray, Bursaspor ve Erzurumspor takımlarında teknik direktörlük yapan, Galatasaray ile Süper Lig şampiyonluğu yaşayan Hamza Hamzaoğlu'nun ismi şu an en sıcak isim olarak görülüyor. İstikbal Mobilya Kayserispor'u içerisinde bulunduğu durumdan kurtaracak isim olarak Hamza Hamzaoğlu ismi üzerinde mutabakat sağlanmış durumda. Ancak Hamza hocanın Kayserispor'un sunduğu şartları kabul edip etmediği henüz bilinmiyor.

Diğer bir isim ise, geçmişte Kayserispor'da görev yapan Samet Aybaba. Kayserispor haricinde Beşiktaş ve Bursaspor gibi takımlarda da görev yapan Samet Aybaba'nın Kayseri'yi ve Kayserispor'un yapısını iyi bildiği için, taraftar ile çabuk kaynaşabileceği için de ismi gündemde. Hamza Hamzaoğlu ile yapılan görüşme gibi Samet Aybaba ile de bir görüşme yapıldığı ve karşılıklı şartların sunulduğu ifade ediliyor. Samet Aybaba'nın "Kayserispor'a gelirim. çalışırım" demesi, kulüp yöneticilerinin bu yöne adım atmasını güçlendiriyor.

Üçüncü bir isim ise bir kaç kez Kayserispor'da görev yapan ve şu an Milli Takım çatısı altında çalışan Tolunay Hakkı Kafkas. Bazı yöneticilerin Tolunay hocanın bir kez daha göreve getirilmesini istiyor. Ancak Kayserispor üst kurmaylarının Tolunay hoca ismine sıcak bakmıyor. Hamza Hamzaoğlu ve Samet Aybaba'dan olumsuz yanıt gelmesi halinde Tolunay Hakkı Kafkas ile görüşme yapılacağı konuşuluyor.

Haber: Yavuz Yıkılmaz

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA