08 NİSAN 2020 Çarşamba 18:29
Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 25-02-2020 21:24   Güncelleme : 25-02-2020 22:11

Kayserispor teknik direktör değişikliği

Hes Kablo Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi Kamuran Arı, teknik direktör değişikliği yapıldığını doğruladı. Alt yapı sorumlusu hocanın görevine son verildi. Yeni teknik direktör belli oldu. Mehmet Aşık neden gitti. Uğur Kulaksız, Alper Kelkitli ve Abdullah Büber'in görevi..

Kayserispor teknik direktör değişikliği

Hes Kablo Kayserispor'da teknik değişiklik yapıldı. Sarı Kırmızılı takımın alt yapı sorumlusu olarak görev yapan Mehmet Aşık'ın sözleşmesi feshedildi. Kayserispor'da yeni alt yapı sorumluları belirlendi.

Hes Kablo Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi ve Alt yapı Sorumlusu Kamuran Arı, haber merkezimize yaptığı özel açıklamasında "Alt yapıda bir değişime gittiklerini ve bu doğrultuda teknik sorumlu Mehmet Aşık'ın yerine Uğur Kulaksız ile Abdullah Büber'i göreve getirdiklerini söyledi. Kayserispor yöneticisi Kamuran Arı, Kayserispor alt yapısında önemli projelerimiz var. Bu projeleri hayata geçirmek adına yeni bir çalışma içerisine girdik. Bu çerçevede Uğur Kulaksız, Abdullah Büber ve Alper Kelkitli'nin koordinasyonunda çalışmalara devam edeceğiz" dedi.Hes Kablo Kayserispor'da yeni yapılanma neticesinde altyapıdaki yeni görev dağılımı şu şekilde oldu:
İdari Koordinatör: Abdullah Büber
Teknik Koordinatör: Uğur Kulaksız
Eğitim Danışmanı: Alper Kelkitli
U19 Sorumlusu: Mustafa Esmeray
U17 Sorumlusu: Yusuf Bayraktar
U16 Sorumlusu: Ferit Alper Salgın
U15 Sorumlusu: Fatih Türk
U14 Sorumlusu: Bülent Elmas
U13 Sorumlusu: Ferhat Tunç

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA