Kayserispor
Giriş Tarihi : 23-03-2020 21:05   Güncelleme : 23-03-2020 21:55

Kayserispor tarihi çağrı yaptı

Kayserispor Asbaşkanı Mustafa Tokgöz ve futbolculardan Mert Kula, Enver Cenk Şahin, Silviu Lung, Pedro Henrique, Gustavo Campanharo ve Diego Angelo, Korona Virüsüne karşı çağrı yaptı

Kayserispor tarihi çağrı yaptı

Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona Virüsü ile ilgili olarak ülkemizde ciddi bir mücadele devam ederken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın başlantığı "Evde Kal Türkiye" çağrısına yenileri ekleniyor.

"Evde Kal" çağrısı
Süper Lig maçlarının Korona Virüsünden ötürü tehir edilmesi üzerine antrenmanlarına ara veren Hes Kablo Kayserispor'da da "Evde Kal Türkiye" çağrısı yapıldı. Hes Kablo Kayserispor Asbaşkanı Mustafa Tokgöz ve futbolcular Silviu Lung, Gustavo Campanharo, Diego Angelo, Pedro Henrique, Mert Kula ve Enver Cenk Şahin kısa birer video çekerek "Evde Kal Türkiye" çağrısı yaptı.

Neler söylediler
Hes Kablo Kayserispor Asbaşkanı Mustafa Tokgöz, "Artık hepimizin bir görevi var. Toplumumuz için, ailemiz için, sevdiklerimiz için, bu güzel vatanın güzel insanları için lütfen Evde Kal Türkiye" cümleleri kurdu.
Hes Kablo Kayserispor'un golcü futbolcusu Pedro Henrique de, Türkçe ve İngilizce çektiği videoda, "Arkadaş. My friends. For your healt. For your safe. Stay at home. Very important" cümlesi kurarken kaleci Lung ise Türkçe video çekerek, "Arkadaşlar. Evde kal lütfen" dedi.

Haber-Derleyen: Halil Köktaş