Kayserispor
Giriş Tarihi : 05-12-2020 17:13   Güncelleme : 05-12-2020 17:19

Kayserispor taraftarı isyan etti

Kapalı Kale taraftar grubu, hakem Yaşar Kemal Uğurlu'nun kararlarına isyan etti. Ahmet Dirgenali, Kayserispor'un hakkının yendiğini savundu

Kayserispor taraftarı isyan etti

Hes Kablo Kayserispor taraftar grubu Kapalı Kale, Göztepe-Kayserispor maçı hakemi Yaşar Kemal Uğurlu'ya sert tepki gösterdi.

"Allah'ınız yok"
Hes Kablo Kayserispor takımının taraftar grubu Kapalı Kale, sosyal paylaşım sitesinden İzmir'de oynanan ve 1-1 sona eren Göztepe-Kayserispor maçı sonrasında hakem Yaşar Kemal Uğurlu ve yardımcılarına tepki gösterdi. Kapalı Kale taraftar grubunun sosyal paylaşım sitesinden "Yatacak yeriniz yok. Sahada herşeyini veren takımımız hakkıyla kazanırken herkesin gördüğü pozisyonda emek hırsızlığı yapan bir hakem ve ekibi vardı. Varınız var, Allah'ınız yok" cümleleri paylaşıldı.

"Hakkımız yendi"
Kapalı Kale Taraftar grup lideri Ahmet Dirgenali de, Göztephe-Hes Kablo Kayserispor maçında hakem Yaşar Kemal Uğurlu'nun kararlarını eleştirdi. Kayserispor'un galibiyeti kaçıran taraf olduğunu ifade eden Dirgenali "Yaşar Kemal Uğurlu ‘nun bize bakış açısı zaten belli. Bu kadar kolay olmamalı. Bu maç sabaha kadar bizim hakkımızdı" cümleleri kurdu.

Haber: Halil Köktaş