Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 04-02-2020 20:47

Kayserispor tabelası neden indi

Hes Kablo Kayserispor Asbaşkanı Mustafa Tokgöz, kulüp tesislerindeki tabela ile ilgili olarak açıklama yaptı. Tokgöz, Recep Mamur için neler söyledi

Kayserispor tabelası neden indi

Kayserispor Asbaşkanı Mustafa Tokgöz, kulüp tesisleri üzerindeki "Recep Mamur Kayserispor Tesisleri" isminin sökülmesi ile ilgili olarak açıklama yaptı.

Recep Mamur isminin kaldırılarak "Hes Kablo Kayserispor Tesisleri" yazılması ile ilgili açıklama yapan Mustafa Tokgöz, "Genel kurulda Sayın Bakanımız Mehmet Özhaseki’nin genel kuruldaki teklifiydi. Recep Mamur ismi tesislere verildi. Aynı genel kurulda şöyle bir karar alındı, eski yöneticilerin borçlarının silinmesi hakkında bir karar alındı. Önceki basın toplantısında da Recep Mamur başkanın 6 milyon küsür Erol Bedir başkanında 4 milyon küsür iken vazgeçtiğini ve kulübe bağışladığını hatırlarsınız ki söylemiştim. Yine aynı toplantıda Recep Mamur isim verilmesi üzerine bir söz vermişti. Bende kendisi böyle bir söz vermedi ancak yakışanı yapacağını inanıyorum demişti. Hafta sonu şöyle bir olay oldu. Hes kablo değişimi her yerde gerçekleşti. Reklamcı kırdı. Ben de tekrar asılması konusunda beklemeye alınmasını istedim. Dikkat çekmek için. Kayserispor gerçeği unutulmasın diye" dedi.

Asbaşkan Mustafa Tokgöz, "Buradan Recep Mamur’a sesleniyorum. Gelin büyüklük yapın, bu zor günlerimizde bir jest yapın, herkesin gönlünü kazanın. Bir fahri başkana yakışan yanımızda olmasıdır. Koca tesislere adı verilen birine karşı da bu isteğimiz en doğal hakkımızdır" çağrısı yaptı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA