Teknoloji
Giriş Tarihi : 08-07-2020 16:04   Güncelleme : 08-07-2020 16:04

Kayserispor sponsorundan sitem

Hes Kablo Kayserispor sponsoru olan Erciyes Anadolu Holding'ten sitem geldi. CEO Alpaslan Baki Ertekin kimlere neden sitem etti. İşte ayrıntılar

Kayserispor sponsorundan sitem

Süper Lig'de mücadele eden Hes Kablo Kayserispor'un Rize deplasmanı için özel uçak tutan Erciyes Anadolu Holding, sarı kırmnızılı kafileyi uğurladı. Yarın Didi Stadı'nda Rizespor'a konuk olacak Hes Kablo Kayserispor, bugün özel uçakla deplasmana gitti.

Önce başarı
Sarı Kırmızılılar, Erciyes Anadolu Holding'in sponsorluğunda kiralanan özel uçakla öğleden sonra Rize'ye giderek kampa girdi. Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin de, sosyal paylaşım sitesi hesabından "Vurduğunuz gol olsun. 3 puanı alın gelin" diyerek takıma başarılar diledi. 

Sonra sitem..
Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin ayrıca "Söz verdik. Hes Kablo olarak olarak sponsoru olduğumuz takımımıza Rize deplasmanı için özel uçak tuttuk. Takipçi sayısı 112’binden 150 bine çıkmadı. Bir ceket için firmalar 50 bin takipçi alırken böyle tarihi deplasman için olmadı, üzüldük" diye de sitem etti. Hes Kablo Kayserispor'un twitter üzerindeki taipçisi 114.909 oldu.