Kayserispor
Giriş Tarihi : 11-01-2020 16:55   Güncelleme : 11-01-2020 17:22

Kayserispor son dakika. Yeniler kampa katıldı

Hes Kablo Kayserispor haberi. Kayserispor kampında son dakika haberi. Kayserispor Mario Situm, Muris Mesanovic, Enver Cenk Şahin, Zoran Kvrzic kampa katıldı.

Kayserispor son dakika. Yeniler kampa katıldı

Hes Kablo Kayserispor'un Antalya kampının sonuna gelindi. Sarı Kırmızılılar, 3 Ocak'tan bu yana gerçekleştirdiği kamp çalışmaları ile ikinci yarı için güç topladı.

5 Ocak 2020 tarihinden itibaren teknik direktör Robert Prosinecki nezaretinde çalışan sarı kırmızılı takıma yeni isimler dahil oldu. Hes Kablo Kayserispor'un ligin ikinci yarısı için kadrosuna dahil ettiği Enver Cenk Şahin, Muris Mesanovic ve Zoran Kvrzic'ten sonra son transfer Mario Situm da kampa katıldı.

Dün gece haber merkezimizin duyurduğu yeni isim, bugün Antalya'ya giderek kampa katıldı. Mario Situm, önce teknik heyet ile tanışıp fikir alış verişi yaptı ardından da ilk idmanına çıktı. Hes Kablo Kayserispor'da Portekizli David Simao ile Balıkesirspor'dan alınan Oğuzhan Çapar ise hafta başında Kayseri'ye gelerek takıma katılacak.

Hes Kablo Kayserispor'un Antalya kampı, yarın sabah gerçekleştirilecek antrenman ile noktalanacak. Sarı Kırmızılılar, öğleden sonra Antalya'dan ayrılacak.