Kayserispor
Giriş Tarihi : 01-10-2018 10:26   Güncelleme : 03-10-2018 00:48

Kayserispor son dakika.. Soyunma Odasında kavga

Kayserispor'da işler hiç de iyi gitmiyor. Haftalardır iyi futbol oynamayan sarı kırmızılı takımda sinirler gergin. Atila Turan futbolda gösteremediği hırsını soyunda odasına taşıdı.

Kayserispor son dakika.. Soyunma Odasında kavga

Spor Toto Süper Lig'de son 3 maçından mağlubiyetle ayrılan Sarı Kırmızılı takımda moraller bozuk. Bir o kadar da sinirler gergin. Saha içerisinde rakiplerine karşı reaksiyon gösteremeyen bazı futbolcuların saha dışında hareketli oldukları gözleniyor. İşte bunlardan birisi de önceki gün İstanbul'da oynanan Beşiktaş maçı sonrasında cereyan ettiği iddiası var. 

İddiaya göre..
Yerel medyada çıkan habere göre; Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, 2-0 yenildikleri Beşiktaş maçı sonrasında soyunma odasında oyuncularına yönelik konuşma yaparken Atila Turan'dan beklenmedik bir reaksiyon gördü. Atila Turan, Beşiktaş karşısında da bir varlık gösterememesinin hırsını hocasından çıkarmak istedi. 
Atila Turan "Tek kötü oynayan benmiyim" diyerek yüksek sesle teknik direktör Ertuğrul Sağlam'a yanıt verdi. Sağlam'ın da kendisini azarlaması ile olay büyümeden kapandı. Atila Turan'ın bu tavrı takım arkadaşları tarafından da kınandı. 

Yanlış yerde
Kayserispor Yönetimi'nin Atila Turan'a yönelik nasıl bir cezai müeyyide uygulayacağı bilinmiyor ancak hırsını sahaya yansıtamayan ve taraflı tarafsız herkes tarafından ciddi derecede eleştirilen bir futbolcunun soyunma odasında hırs yapması da son derece manedar!