Kayserispor
Giriş Tarihi : 17-10-2018 00:48   Güncelleme : 21-10-2018 19:00

Kayserispor son dakika.. Mehmet Özhaseki sessizliğini bozdu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayserispor eski Başkanı Mehmet Özhaseki, sarı kırmızılı taraftarların sosyal medya üzerinden isyanına kayıtsız kalmadı

Kayserispor son dakika.. Mehmet Özhaseki sessizliğini bozdu

Spor Toto Süper Lig'de sancılı günler geçiren Kayserispor'da Yönetim Kurulu'nun seçimli genel kurul kararı alması üzerine isyan bayrağı açan Kayserispor taraftarı, sesini duyurmayı yine başardı.

Gece twit'i
Son zamanlarda sosyal medya üzerinde oldukça etkin olan Kayserispor taraftarı, "SözündeDur" şeklinde twitter üzerinden oluşturduğu hastag ile Kayserispor'un içerisinde bulunduğu durumdan kurtulması adına önemli bir adım attı. Kayserispor Kapalı Kale taraftarları tarafından başlatılan twit sarmalında Kayserispor eski Onursal Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'e ağır ithamlarda bulunulurken, Kayserispor eski Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, taraftarların yüreğine su serpen bir açıklama yaptı.

Destek sözü
Sosyal medya üzerinden yazılı bir açıklama yapan AK Parti Kayseri Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayserispor'un sahipsiz kalmayacağını söyleyerek, desteklerinin devam edeceğini ifade etti. Mehmet Özhaseki, "Kayserispor sahipsiz değildir. Biz, Kayserisporumuza inanıyoruz ve hemşehrilerimizle bir ve bütün halinde kulübümüze her anlamda desteğimiz devam edecek. Başarılar kazanması için ne gerekiyorsa yapacağız. Bu takım iyi işler çıkaracak" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA