Kayserispor
Giriş Tarihi : 25-10-2018 19:33   Güncelleme : 25-10-2018 19:33

Kayserispor son dakika.. Deniz ile Şamil oynayacak mı

Sahasında Sivasspor'u konuk edecek olan Kayserispor'da Deniz Türüç ile Şamil Çinaz'ın son durumu belli oldu. Deniz forma giyecek mi? Şamil Çinaz ve Asamoah Gyan kadroda var mı? İşte ayrıntılar

Kayserispor son dakika.. Deniz ile Şamil oynayacak mı

Kayserispor'da sakat oyunculardan iyi haber geldi. 3 futbolcu takıma katıldı. Pazar günü sahasında Sivasspor'u konuk edecek sarı kırmızılı takımda hırs ve istek hakim. Diğer yandan haftalardır eksik oyuncu sayısından ötürü kadro kurmakta güçlük çekilen Kayserispor'da 3 futbolcu takıma dahil oldu. Sakatlığından ötürü takımdan uzak kalan Deniz Türüç, Asamoah Gyan ve Şamil Çinaz takımla birlikte çalışmalara başladı.

11'de olacak
3 önemli futbolcunun kadroya dahil olması ile daha neşeli bir idman gerçekleştiren Kayserispor, Sivasspor maçına çok daha moralli hazırlanıyor. Bugün sabahki idmanı Kadir Has Stadı'nda yapan Kayserispor'da Deniz Türüç, Asamoah Gyan ve Şamil Çinaz'ın Sivasspor maçı kadrosunda yeralacağı öğrenildi. Ancak Deniz'in ilk 11'de olup olmayacağı maç günü netleşecek. Şamil Çinaz ise ilk 11'de oynayacak duruma geldi.

5 eksik var
Diğer yandan Sakıb Aytaç, Oğuzhan Berber, Hasan Hüseyin Acar ve Artem Kravets'in tedavisine devam ediliyor. Bu oyuncular ve kırmızı kart cezalısı Rotman, Sivasspor maçında forma giyemeyecek.