18 TEMMUZ 2019 Perşembe 12:44
Kayserispor
Giriş Tarihi : 09-11-2018 15:41   Güncelleme : 09-11-2018 15:41

Kayserispor son dakika. Başkan kim olacak

Kayserispor Genel Kurul yapacak. Mevcut Başkan Erol Bedir kararını açıkladı. Kayserispor'da yönetim bırakıyor mu, yeni yönetim mi oluşturulacak? İşte ayrıntılar

Kayserispor son dakika. Başkan kim olacak

Son haftaların sıkıntılı takımı Kayserispor'da Yönetim Kurulu, şehirden istediği desteği göremediği için Seçimli Genel Kurul yapma kararı aldı ve daha önce ilan edilen Genel Kurul, belirlenen saat ve yerde gerçekleşecek.

Flaş karar
Kayserispor Başkanı Erol Bedir'in daha önce "Verilen sözler yerine getirilmedi. Bu yüzden Seçimli Genel Kurul kararı aldık" sözleri üzerine ekonomik destek bulmak adına yapılan girişimler ve görüşmeler istenilen seviyede olmadı. Kayserispor Yönetimi de, yarın gerçekleştirilecek Genel Kurul'da görevi devretme kararı aldı.
Kayserispor Başkanı Erol Bedir, "Kayserispor, bu şehrin takımı. Herkesin sahip çıkması lazım. Verilen sözler yerine getirilmeyince ileriyi görme şansımız yok. Seçimli Genel Kurul yapmaktan başka çaremiz yok. Şu an için yönetime aday değiliz. Ama yarın ne olur bilemem" dedi.

Genel Kurul yarın
Kayserispor kulübünün internet sitesinden yapılan açıklamada da "03.11.2018 tarihinde yapılması gerekirken çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen Genel Kurulumuz, Genel Kurula katılma ve oy kullanma hakkına haiz üyelerimizin katılımı ile çoğunluk aranmaksızın 10.11.2018 Cumartesi (Yarın) saat 11.00’da yapılacaktır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur" ifadeleri paylaşıldı.

Aday var
Kayserispor'da mevcut yönetim, görevi yarın bıraktığı taktirde boşluk oluşmaması adına yeni bir yönetim belirlenecek. Kayserispor eski yöneticilerinden Hacı Ömer Okuducu'nun başı çektiği bir grup, Kayserispor Divan başkanlığına liste verecek ve yönetime talip olduklarını duyuracak. Hacı Ömer Okuducu'nun liste çalışması yaptığı ve bir takım görüşmeler yaptığı bilgisine de ulaşıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA