Kayserispor
Giriş Tarihi : 27-06-2020 16:31   Güncelleme : 28-06-2020 14:43

Kayserispor sakatlık şoku

Hes Kablo Kayserispor takımında sakatlık şoku var. Ziya Alkurt ile Zoran Kvrzic maç kadrosundan çıkarıldı. Miguel Lopes oynayacak mı. İşte yanıtı

Kayserispor sakatlık şoku

Süper Lig'in 29.haftasında deplasmanda Sivasspor'a konuk olacak Hes Kablo Kayserispor, son çalışmasını yaparak hazırlıklarını tamamladı. Karayolu ile Sivas'a hareket edecek olan sarı kırmızılı takım kafilesinde kimlerin yeeraldığı belirlendi. Sarı Kırmızılı takım, Teknik Direktör Robert Prosinecki'nin 2'si kaleci olmak üzere 21 kişilik belirlediği futbolcu kadrosu ile Sivas'a hareket etti.

Eksikler
Hes Kablo Kayserispor takım kafilesinde sağ bek oyuncusu Zoran Kvrzic ve kanat oyuncusu Ziya Alkurt yeralmadı. Son antrenmanda arka adelesinde zorlanma tespit edilen 32 yaşındaki Boşnak futbolcu, maç kadrosundan çıkarıldı. Diğer yandan sağ kasığında ağrısı bulunan Ziya Alkurt da Sivas kafilesine dahil edilmeyen isimler arasında yeraldı. Teknik direktör Prosinecki, Sivas kafilesine Alpay Çelebi, Nurettin Korkmaz, Oğuzhan Çapar, Hakan Arıkan, Ramazan Civelek, Anthony Uzodimma, Furkan Polat ve kaleci Doğan Alemdar'ı da dahil etmedi.

Lopes kafilede
Hes Kablo Kayserispor'da sağ bek oyuncusu Miguel Lopes kafileye dahil edilen isimler arasında. Ülkesinden geldikten sonra karantina altına alınan ve 2 kez Coronavirüs testi olan sonrasında da takımla birlikte çalışmalara başlayan Portekizli futbolcu 21 kişilik kadroya dahil edildi. Hes Kablo Kayserispor kafilesinde şu isimler yeraldı: Silviu Lung, İsmail Çipe, Emre Demir, Mert Kula, Aksel Aktaş, Enver Cenk Şahin, Cristian Sapunaru, Yasir Subaşı, Artem Kravets, Mario Situm, Ömer Uzun, Miguel Lopes, Ben Rienstra, Diego Angelo, Emre Taşdemir, Dja Djedje, Gustavo Campanharo, Hasan Hüseyin Acar, Bernard Mensah, Pedro Henrique, Muris Mesanovic.

Kaynak: trkayseri.com