28 MART 2020 Cumartesi 23:31
Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 18-03-2020 11:56

Kayserispor oynamak istemiyor

Hes Kablo Kayserispor futbolcuları, liglerin devam etmesine tepkili. Sarı Kırmızılı futbolcular, maçlara çıkmak istemiyor. Diego Angelo ile Mensah açıklama yaptı.

Kayserispor oynamak istemiyor

Sağlık Bakanlığı'nın "evlerinizdren çıkmayın" uyarısına rağmen, kamu kurum ve kuruluşylarda çalışanlara izin verilmesine rağmen, futbol maçlarının seyircisiz oynanacakm olmasına rağmen maçların iptal edilmemesine tepkiler sürüyor. Hes Kablo Kayserispor futbolcuları, Korona Virüsü nedeniyle maçlara çıkmak istemiyor.

"Oynanmasın"
Hes Kablo Kayserispor’da forma giyen futbolcular koronavirüs nedeniyle oldukça tedirginler. Önce insan sağlığı olduğunu belirten futbolcuların liglerin ertelenmesini bekliyorlar. Sarı-Kırmızılı takımın başarılı futbolcuları Diego Angelo ile Bernard Mensah, sosyal medya hesabından liglerin devam edecek olmasına tepki gösterdi. Dün Asbaşkan Mustafa Tokgöz ve yönetici Ali Kaynar'ın açıklamasından sonra bugün de Brezilyalı oyuncusu Diego Angelo ile Ganalı futbolcusu Bernard Mensah, “Biz de insanız, şimdilik futbol oynamak istemiyoruz. Lütfen ligi durdurun” paylaşımında bulundu.

"Biz de insanız"
Diego Angelo yaptığı paylaşımda, “Hükumet, nüfusa evde kalmasını söyledi. Biz futbolcu neyiz? Nüfusun bir parçası değiliz mi? Biz de insanız, şimdilik futbol oynamak istemiyoruz. Yaşam ve sağlık her şeyden daha önemlidir. Lütfen ailemizin de olduğunu unutmayın. Biz eğlencenizi tatmin etmek için robotlar değiliz. Bizler de insanlarız. Lütfen ligi durdurun” dedi.
Bernard Mensah ise, "Hayat, dünyadaki en önemli şeydir. Hastalık, ciddi ciddi bir şey. Hâla devam etmekte ısrar ediyorlar. Bizi gerçekten önemsiyorlar mı?" tepkisinde bulundu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA