Kayserispor
Giriş Tarihi : 29-06-2020 19:13   Güncelleme : 29-06-2020 19:33

Kayserispor menfaatleri için

Hes Kablo Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Akın, Sivas 4 Eylül Stadı kapısında saygısızlık yapmadığını ifade etti.

Kayserispor menfaatleri için

Hes Kablo Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Akın, dün Sivas'ta oynana müsabaka sonrasında Başkan Berna Gözbaşı'nın üzerine yürüdüğü şeklinde kamuoyunda çıkan haberler üzerine açıklama yaptı.

Hes Kablo Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Akın, yaşanan olayın lanse edildiği gibi olmadığını ifade ederek, "Tribünden gelen bir yönetici olarak takımımızın kazanmış olmasına elbette sevineceğim. Ahlak kuralları çerçevesinde sevinmem gayet doğal. Yönetim Kurulu Başkanımız ile maç sonrasında sevincin abartıldığı yönünde bir eleştiri gelmesi üzerine konuştuk. Kesinlikle üzerine yürüme yok" dedi.

Süleyman Akın, "Kayserispor geleneğinde ve ahlakında kadına saygısızlık hiçbir zaman olmamıştır olmayacaktır. Gerek tribünlerimizde gerekse sürekli içinde bulunduğumuz derneklerimizde bu düsturdan asla vazgeçilmemiştir. Hal böyleyken aile arasındaki yüksek sesli konuşma sayılabilecek bir olayı başka yerlere çekmek bununla birlikte Kayserispor’un son dönemdeki yükselişini ikinci plana atmak beyhude bir çabadır. Kayserispor menfaatleri için zaman zaman strese yenik düştüğümüz zamanlar olabiliyor. Hep birlikte daha güçlü bir Kayserispor için her zamankinden daha fazla kenetlenip hedefe ulaşmalıyız" cümleleri kurdu.

Haber: Emre Kuş